MESOBIOLIFT

revolúcia v rejuvenizácii

MESOBIOLIFT

Nová éra rádiofrekvencie pre vyhladenie pokožky tváre, krku, dekoltu, celulitídy a spevnenie tela.

Mesobiolift je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s riadeným ohrevom tkanív pre vypnutie pleti, body contouring a celulitídu bez potreby rekonvalescencie. Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia tváre, krku, dekoltu, ale aj celého tela.

Rádiofrekvencia spôsobila doslova revolúciu v rejuvenizácii pokožky. Umožňuje totiž prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože a redukciu vrások neinvazívne, teda bez narušenia kožného povrchu. Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa môže vrátiť späť do bežného života. Prehrieva povrchové alebo hlboké vrstvy tkanív s lepším tepelným efektom a lepšími výsledkami. Navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov a zvýšeniu produkcie dôležitého kolagénu a elastínu.

ÚČINKY A VÝHODY OŠETRENIA:

 • Okamžité, trvalé spevnenie a vypnutie pokožky tváre, krku a dekoltu
 • Celkové výrazné omladenie tváre a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti - prirodzený lifting
 • Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti
 • Viditeľné zníženie podielu tuku
 • Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti
 • Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
 • Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení
 • Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť tváre alebo tela
 • Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa

Ošetrované oblasti

Mesobiolift ošetrenie je vhodné pre oblasť celej tváre, okolia očí, úst, líc, podbradku, krku a dekoltu, rovnako aj brucha, bokov, zadku, vnútorných a vonkajších stehien, kolien, ramien, v okolí prsníkov a chrbta.

Mesobiolift využíva Endotermický systém s rádiofrekvenčným a galvanickým prúdom, technológiu riadenia teploty novej generácie, ktorá zaisťuje bezpečnosť a efektivitu.Bio-reparačná technológia pre spevnenie pokožky a prekrvenie tkanív. Ergonomicky navrhnuté bipolárne rádiofrekvenčné aplikátory s riadenou impedanciou.

 Systém ošetrí všetky oblasti rýchlo, bezpečne a efektívne a poskytuje prirodzene vyzerajúce a hladké výsledky. K dispozícii sú rôzne veľkosti hlavíc prispôsobené ošetrovaným oblastiam tela a tváre.

 Frekvencia a počet ošetrení

Počet potrebných ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa doporučuje 4−6 ošetrení.

Ošetrenie koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Pri ošetrení dochádza k napätiu fibróznych vláken a zvyšuje sa okysličenie tkaniva, čím dochádza k spevneniu pokožky. Rádiofrekvenčný lifting je príjemné ošetrenie s hĺbkovým zavádzaním výživných sér. 

Nechirurgický lifting aplikujeme na všetky typy pleti so sklonom k vráskam, k ochabnutiu kolagénu, či po vzniknutých jazvách.

Už po prvom ošetrení je viditeľné spevnenie a vyhladenie tváre. Dochádza k výraznému úbytku a zjemneniu vrások, tonizácii pleti a celkovému omladeniu výzoru. Pleť je okysličená, prekrvená a vypnutá. V dôsledku zrýchlenia metabolizmu, môžeme pozorovať aj úbytok podkožného tuku v niektorých problematických oblastiach – líca, dvojitá brada.

Kontraindikácie:

Tehotenstvo, citlivosť na teplo, poranenia, rany, piercing v ošetrovanej oblasti (potrebné je vyhnúť sa mu), tetovanie alebo injekčné výplne (robené mesiac predtým) zápalové ochorenia a iné. Pacienti s kovovým implantátom alebo implantovaným zariadením (napr. kardiostimulátor) musia najskôr situáciu konzultovať s kvalifikovaným lekárom.

 

Cenník

 • Mesobiolift tvár
  90 €
 • Mesobiolift tvár a krk
  99 €
 • Mesobiolift tvár, krk a dekolt
  119 €

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.