Face fitness

Prirodzený anti aging

Cenník

Face fitness ANTI AGE 60min. – 70

Face fitness ANTI AGE 80min. – 90 €

Pre túto špeciálnu techniku sa išla naša Marínka zaškoliť až do Kazachstanu k celosvetovo uznávanej odborníčke Mrs. Baubekova Ainur. Ide o individuálne nastavený tréning, ktorý Marínka kombinuje s prvkami myofasciálnej botox masáže.V prvom kroku sa zahrejú a prekrvia všetky svaly. V ďalšom kroku sa cielene dynamicky pôsobí na problémové partie. Na záver tréningu sa aktivujú svaly EMS technológiou. Electric muscle stimulation (EMS) z anglického prekladu elektrická stimulácia svalov. EMS je ako kardio a lifting pre svaly tváre. Stimulujúci prúd posilňuje svalové vlákna na tvári, aktivuje svaly, podporuje prekrvenie a zlepšuje jemnosť pleti.

Pri väčšom poklese pleti odporúčame dlhšie Anti age tréningy. Už po prvom tréningu budete mať pocit vzpruženej, rozžiarenej pleti.

Pre dlhodobé a intenzívne výsledky odporúčame kúru 10 sedení. Intervaly tréningov sa nastavia individuálne podľa stavu pleti.

Face fitness  EXPRESS

Ide o časovo nenáročný tréning. Tento tréning je vhodný na udržiavanie pleti v rámci prevencie alebo pre mladú pleť ktorá nepotrebuje intezívne cvičenie. V každom tréningu je prípravná fáza zahriatia a prekrvenia svalov a následnej intenzívnej , tlakovej, podľa potreby dynamickej časti kde cielene pôsobíme na daný problém. Pri Express tréningu sa venujeme len oblasti tváre. Na záver sa technológiou EMS aktivujeme všetky svaly na tvári. Napriek tomu, že je celý tréning veľmi stimulačný je príjemný a relaxačný.

Už po prvom tréningu si zamilujete pocit prirodzene vypnutej, prekrvenej a zdravo vyzerajúcej, rozžiarenej pleti.

​Express tréning trvá so všetkým 45minút.

 

Face fitness ANTI AGE

Tento tréning ponúkame v troch časových prevedeniach. Pri 60 minútovom sa venujeme len tvári a okoliu. Pri 90 minútovom sa intenzívnejšie venujeme tvári a krku a okoliu. Pri 120 minútovom tréningu sa kompletne venujeme tvári, krku a dekoltu a okoliu. Pri každom tréningu sa zameriavame na problémové partie tváre. Anti age tréning je viac zameraný na hĺbkovú stimuláciu svalov. Techniky tréningu prispôsobujeme podľa štruktúry a potreby pleti. Na záver aktivujeme všetky svaly na tvári EMS technológiou.

Už po prvom Anti age tréningu budete mať pozdvihnutú, prekrvenú, vzpruženú pleť a postupne sa Vám počas kúry budú krásne zvýrazňovať Vaše prirodzené kontúry tváre.

Pozdvihnutie a zvýraznenie kontúr tváre

Prekrvenie a vyživenie pleti

Intenzívne cvičenie proti dvojitej brade, spadnutým viečkam a vráskam

Detoxikácia pre pleť

Jedinečná technológia EMS, ktorá posilňuje svaly na tvári

Jemnejšie vrásky už po prvom tréningu

Zacielenie na problémové partie

Podpora tvorby kolagénu a nových buniek

Vylepšený metabolizmus tváre a urýchlenie hojenia zapálenej pleti

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox