Výplň vrások

Akcia mesiaca – Výplň a modelácia 180 €

Kyselina hyalurónová

Cenník

AKCIA MESIACA – Výplň a modelácia – 180 €
1ml zosieťovanej kys. hyarulónovej značky Revolax. Výplň vrások, modelácia líc, brady, nosa, sánky, zväčšenie pier, dvihnutie a vyplnenie kútikov

Zosieťovaná kyselina hyalúronová – 200 €
Dermastyle regular, Forte, Novocutan, Belotero, Juvederm

Výplň vrások 1ml – 200 €
Nosovoústne vrásky, vrásky nad perou a iné

Výplň a modelácia 1ml – 220 €
Modelácia líc, korekcia nosa, sánky, brady

VÝPLŇ VRÁSOK, OBJEM A HYDRATÁCIA

Vrásky  sa vytvajú z dôvodu straty tonusu, straty pevnosti pokožky, svaly líc sa postupne uvoľnujú. Vyhladzovanie vrások pomocou kyseliny hyalurónovej patrí medzi najpopulárnejšie metódy v estetickej medicíne. Kyselinu hyalurónovú je možné aplikovať kdekoľvek, kde chýba potrebný objem a kde treba pleť vyplniť a hydratovať. Produkty sú nealergénne a kyselina hyalurónová pôsobí ako špongia, ktorá nasáva vlhkosť, pleť vypĺňa a hydratuje. Obľuba zákroku spočíva v tom, že je len minimálne bolestivý, ambulantný a nevyžaduje práceneschopnosť. Výplň nosovoústnych vrások, rôznych vrások na tvári, výplň pod očami, doplnenie ochabnutých častí tváre.

APLIKÁCIA:
Lekár aplikuje látku pomocou veľmi tenkej ihličky v lokálnom znecitlivení. Dĺžka efektu po aplikácii je niekoľko mesiacov až jeden rok. Pôsobí aj ako prevencia proti ďalšiemu prehlbovaniu vrások.

Dermalstyle Regular je injekčný biologicky odbúrateľný gél pre zväčšenie alebo obnovenie objemu tváre, zvýraznenie kontúr tváre a ošetrenie hlbších vrások a záhybov. Je určený pre injekciu do stredne až hlbokej dermis, subkutánne alebo supraperiostálne.

V dnešnej dobe stále rastúceho vekového priemeru populácie je mladistvo vyzerajúca pleť považovaná za ideál krásy. Vďaka výplniam Dermalstyle s obsahom kyseliny hyalúronovej poskytuje spoločnosť  W & O Medical Esthetics GmbH so sídlom v nemeckom Oberursel bezpečnú, minimálne invazívnu a vysoko kvalitnú možnosť obnoviť na dlhú dobu mladistvý a svieži vzhľad pokožky.

Dermalstyle ponúka našim zákazníkom tri výplne najnovšej generácie v rôznych koncentráciách. Všetky sú v súlade so všetkými normami a smernicami o zdravotníckych prostriedkoch. Dermálna augmentácia pomocou kyseliny hyalúronovej, ako je tomu napríklad v prípade výplní Dermalstyle, sa stala jedným z najpopulárnejších estetických výkonov, ktoré sú k dispozícii pacientom, čo si želajú revitalizáciu tváre nechirurgickou cestou.

Jednou z hlavných vlastností kyseliny hyalúronovej je jej schopnosť zadržiavať vodu, ktorá významne prispieva k zachovaniu mladistvého vzhľadu pokožky. Rovnako ako mnoho ďalších podstatných faktorov, aj množstvo kyseliny hyalúronovej v tele s každým rokom klesá. Účinky starnutia, znečistenie prostredia, stresu, únavy a toxínov zanechávajú na pleti svoje stopy a tá časom stráca svoju pevnosť a elastickosť. S tým, ako naša pleť starne, dochádza k strate kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu z dermis. Postupom času tieto faktory prispievajú k vzniku  liniek, vrások a záhybov.

Špecifické ošetrenie vrások pomocou výplní Dermalstyle vedie k viditeľnej, prirodzenej a dlhotrvajúcej revitalizácii pleti. Prírodná kyselina hyalúronová, ktorú obsahujú prípravky Dermalstyle, revitalizuje starnúcu pleť pomocou intenzívnej hydratácie,  dosahuje sa tak účinná kompenzácia nedostatku kyseliny hyalurónovej najmä v tvári, na dekolte a rukách. Prípravky Dermalstyle vracajú stratený objem tkanivám a vypĺňajú stredné a hlboké vrásky.

DERMASTYLE

  • inovatívne technológie
  • veľmi dobrá znášanlivosť
  • 100% biokompatibilný
  • okamžite viditeľné omladzujúce účinky
  • dlhotrvajúci účinok
  • široké spektrum aplikácií pre rôzne estetické účely
  • podporuje elasticitu, pružnosť a mladistvý vzhľad pleti

Výplne Dermalstyle sa zvyčajne používajú na omladenie pokožky, na liečbu vrások a rýh v tvári a zlepšenie vzhľadu pier. Produkty Dermalstyle (Dermalstyle Regular, Forte, Smile) patria vzhľadom k extrémne nízkej úrovni sieťujúceho činidla BDDE k najbezpečnejším dermálnym výplniam na trhu. Dermalstyle je číry, biologicky odbúrateľný gél neživočíšneho pôvodu, ktorý sa skladá z hypoalergénnej kyseliny hyalurónovej. Pred ošetrením ho netreba testovať na alergiu. Produkty Dermalstyle sú sterilné, vyskoelastické, číre, izotonické, biologicky odbúrateľné a homogenizované injekčné gélové implantáty. Sú to vysoko univerzálne produkty, ktoré poskytujú optimálne estetické výsledky a môžu byť použité pre maximálnu korekciu v mnohých rôznych oblastiach tváre, ako sú nosovo ústne ryhy (vrásky úsmevu), vertikálne vrásky okolo pier, „vrásky marionety“ (pri kútikoch úst) a “ fajčiarske vrásky „.
Dermalstyle ponúka kompletný rad výrobkov pre vypĺňanie vrások. Skladá sa z troch produktov, ktoré obnovujú stratený objem tkanív tváre, zvýrazňujú a zväčšujú pery, vyrovnávajú kožné degresie a revitalizujú dermis. Unikátny inovatívny výrobný proces dodáva Dermalstyle výnimočnú viskozitu a elasticitu; prípravok sa homogénne
integruje do kože pre hladký, prírodný a revitalizovaný vzhľad.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Účinne regeneruje kožné bunky

Prevencia a spomalenie starnutia

Nemá žiadne vedľajšie účinky ani riziká

Omladzuje unavenú, ochabnutú a starnúcu pleť

Redukuje akné

Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox