Referencie

Povedali o nás naši klienti

Mária
Profesionálny prístup, precízna práca, skvelé rady ako sa starať o pleť, pekný salon, určite prídem aj nabudúce, zakúpila som si aj produkty ktoré nikde inde nenájdete a som s nimi nadmieru spokojná, presne na môj typ pleti.
Alena Ležovičová
Najlepšia kozmetika v Bratislave s tou najlepšou kozmetickou značkou, ktora je pre mňa zázračná😇❤a prijemni ludia dotvaraju krasne toto prostredie
Viktoria Kissova
Luvi studio je môj tvárový wellnes, vždy si tu výborne oddýchnem a moja pleť je tiež veľmi vďačná. Mometálne chodím k Marínke (je skvelá), ale vyskúšala som aj procedúru zväčšenie pier u pána doktora Fülopa a pani doktorky Brannej a som veľmi spokojná.
Simona Vrabková
Profesionálne a kvalitné služby, milý personál a vždy dokonalý výsledok (či už kozmetický alebo estetický).. Ďakujem 🙂
Mária Dvorska
Do Luvi stúdia chodím už roky. Je to salón, ktorý si zaslúži aj 100 hviezdičiek. Je tam odbornosť, ľudskosť, čistota, individuálny prístup a inovácie na prvom mieste. Ešte ma nikdy nesklamali. Vždy sa tam teším a cítim istotu v dobre vykonanú prácu. Ďakujem veľmi pekne
Deni Csèfalvayovà
Maximálna spokojnosť. Pani Kozmetička je profesionálka, jej prístup je úžasný, je milá, všetko vysvetlí, poradí. Dnes mi vyčarovala prekrásne vytetované obočie, s max. precíznosťou za ktoré jej patrí obrovské Ďakujem. Vrelo odporúčam.
Petrana Dubinová
Veľmi milé profesionálky, krásne čisté prostredie, kvalitne služby a ústretovosť sú dôvody prečo sa sem vždy rada vraciam.
Kristy Bencova
Som veľmi spokojná. Prístup, profesionalita a ľudskosť je dôležitá a kedže kozmetička, ktorá je veľmi milá má všetko…odporúčam a teším sa na ďaľšie ošetrenia.
Andrea Malinová
Absolútna profesionalita, kozmetička s veľkými znalosťami, vždy milý ústretový prístup, mojej pleti pravidelne pomáha či už ošetrením, ale aj kvalitnou lekárskou kozmetikou, ktorú už nejaký ten rok v Luvi studiu kupujem. Vrelo odporúčam a extra ženám so zrelou pleťou, či pigmentovými škvrnami, vráskami a inými problémami, Luvi vie naozaj profesionálne pomôcť.
Lubica Nemesszeghy
Návšteva tohto kozmetického salóna je zakaždým príjemná, kozmetička je veľmi milá a skúsená, vie odborne posúdiť potreby klienta a ponúka veľký záber procedúr. Zvažujem na jeseň aj tetovanie obočia. Odporúčam.
Lucia Petrášová
Skúsená kozmetička s milým prístupom, relax pri procedúrach…nie je čo viac si želať 🙂 Naozaj vrelo odporúčam, dlho som hľadala niekoho s profesionálnym prístupom k mojej pleti a tu som našla.
Slávka Serafimová
Môžem len odporúčať! Príjemná atmosféra, výborné služby a prístup. Určite som tu nebola posledný krát.