Mesobiolift

Revolúcia v rejuvenizácii

Cenník

Mesobiolift tvár a krk75 €

Mesobiolift tvár, krk a dekolt95 €

Nová éra rádiofrekvencie pre vyhladenie pokožky tváre, krku, dekoltu, celulitídy a spevnenie tela.

Mesobiolift je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s riadeným ohrevom tkanív pre vypnutie pletibody contouring a celulitídu bez potreby rekonvalescencie. Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia tváre, krku, dekoltu, ale aj celého tela.

Rádiofrekvencia spôsobila doslova revolúciu v rejuvenizácii pokožky. Umožňuje totiž prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože a redukciu vrások neinvazívne, teda bez narušenia kožného povrchu. Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa môže vrátiť späť do bežného života. Prehrieva povrchové alebo hlboké vrstvy tkanív lepším tepelným efektom a lepšími výsledkami. Navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov a zvýšeniu produkcie dôležitého kolagénu a elastínu.

Ošetrované oblasti

Mesobiolift ošetrenie je vhodné pre oblasť celej tváre, okolia očí, úst, líc, podbradku, krku a dekoltu, rovnako aj bruchabokov, zadku, vnútorných a vonkajších stehien, kolien, ramien, v okolí prsníkov a chrbta.

Mesobiolift využíva Endotermický systém s rádiofrekvenčným a galvanickým prúdom, technológiu riadenia teploty novej generácie, ktorá zaisťuje bezpečnosť a efektivitu.Bio-reparačná technológia pre spevnenie pokožky a prekrvenie tkanív. Ergonomicky navrhnuté bipolárne rádiofrekvenčné aplikátory s riadenou impedanciou.

Systém ošetrí všetky oblasti rýchlo, bezpečne a efektívne a poskytuje prirodzene vyzerajúce a hladké výsledky. K dispozícii sú rôzne veľkosti hlavíc prispôsobené ošetrovaným oblastiam tela a tváre.

Frekvencia a počet ošetrení

Počet potrebných ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa doporučuje 4−6 ošetrení.

Ošetrenie koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Pri ošetrení dochádza k napätiu fibróznych vláken a zvyšuje sa okysličenie tkaniva, čím dochádza k spevneniu pokožky. Rádiofrekvenčný lifting je príjemné ošetrenie s hĺbkovým zavádzaním výživných sér.

Nechirurgický lifting aplikujeme na všetky typy pleti so sklonom k vráskam, k ochabnutiu kolagénu, či po vzniknutých jazvách.

Už po prvom ošetrení je viditeľné spevnenie a vyhladenie tváre. Dochádza k výraznému úbytku a zjemneniu vrások, tonizácii pleti a celkovému omladeniu výzoru. Pleť je okysličená, prekrvená a vypnutá. V dôsledku zrýchlenia metabolizmu, môžeme pozorovať aj úbytok podkožného tuku v niektorých problematických oblastiach – líca, dvojitá brada.

Kontraindikácie:

Tehotenstvo, citlivosť na teplo, poranenia, rany, piercing v ošetrovanej oblasti (potrebné je vyhnúť sa mu), tetovanie alebo injekčné výplne (robené mesiac predtým) zápalové ochorenia a iné. Pacienti s kovovým implantátom alebo implantovaným zariadením (napr. kardiostimulátor) musia najskôr situáciu konzultovať s kvalifikovaným lekárom.

Okamžité, trvalé spevnenie a vypnutie pokožky tváre, krku a dekoltu

Celkové výrazné omladenie tváre a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti - prirodzený lifting

Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti

Viditeľné zníženie podielu tuku

Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti

Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia

Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení

Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť tváre alebo tela

Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox