Drakuloterapia

Omladenie vlastnou obohatenou plazmou, reštart buniek s rastovými faktormi

Cenník

Drakuloterapia – 200 €

Drakuloterapia + Colagen booster – 240 €

Drakuloterapia vlasov – 155 €

Drakuloterapia je vhodná pre stresovanú, vysušenú pokožku, na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek poškodených UV žiarením, pokožku po menopauze , slúži na stimuláciu obnovy buniek. Môže sa použiť na tvári, krku, dekolte a rukách, ako aj na pokožke v iných častiach tela. Plazma v ošetrených oblastiach sa absorbuje približne do 48 hodín od jej aplikácie. Ihneď po aplikácii počas absorpcie plazmy vám môže ošetrenie pripadať bez účinku, no do dvoch týždňov sa dostaví očakávaná tvorba kolagénu a jeho pozitívne regeneračné účinky.

Výhodou ošetrenia obohatenou autonómnou plazmou – MeaPlasmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi a neaplikujú sa cudzorodé látky. Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma.

Drakuloterapia zabezpečuje dlhodobú hydratáciu pokožky, redukuje vrásky a zmeny na pokožke. Taktiež revitalizuje pokožku, odstraňuje známky starnutia a únavy, zvyšuje pružnosť pokožky, zjednocuje farebný tón a dlhodobo hydratuje suchú pleť. Urýchľuje hojenie a regeneráciu pleti po chirurgických zákrokoch. Je vhodná pre pacientov s rôznymi typmi jaziev, akné, problematickou či povädnutou pokožkou.

Princíp ošetrenia

Pri procedúre Drakulotepia, resp. Plazmalifting sa z vlastnej krvi počas odstredenia v centrifúge uvoľnia krvné doštičky (trombocyty, odtiaľ pochádza medzinárodné označenie PRP, platelet-rich-plasma), z nich následne rastové faktory, ktoré stimulujú po aplikácii fibroblasty (bunky pokožky) k tvorbe vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny hyaulurónovej.

Účinky ošetrenia

Drakuloterapia predstavuje prirodzené a efektívne ošetrenie pokožky, prostredníctvom ktorého je možné spomaliť proces starnutia, a to vďaka informáciám, ktoré sú zapísané v krvi každého jedinca. Drakuloterapia sa vo svete medicíny etablovala nielen vďaka svojim pozitívnym účinkom na starnúcu pleť, ale osvedčila sa aj pri regenerácii pokožky či vyhladení vrások. Ošetrenie je vhodné pre vystresovanú, „povädnutú“ a starnúcu pokožku, ako aj na ošetrenie drobných jazvičiek a nerovností po akné, na ošetrenie jemných strií.

Drakuloterapia v kombinácii s aplikáciou

Toto ošetrenie zabezpečuje dlhodobú hydratáciu pokožky suchej pleti, redukuje zmeny na pokožke a vrásky. Táto metóda je tiež vhodná pre revitalizáciu pokožku, odstraňuje známky únavy a starnutia, zjednocuje farebné tóny pokožky, zvyšuje elasticitu pokožky, dodáva objem. Drakuloterapia dynamizuje aj regeneráciu a hojenie pleti po chirurgických zákrokoch. Je vhodná pre pacientov s akné, s rôznymi typmi jaziev, s problematickou či “povädnutou” pokožkou. Kokteil s kyselinou hyalurónovou obsahuje aminokyseliny Lyzín, Prolín, Glicín z ktorých sa tvoria nové kolagénové vlákna. Obsahuje stimulujúce peptidy, ktoré pôsobia až na úrovni DNA bunky. Obsahuje stabilizované vitamíny a minerály. kyseliny hyalurónovej

Pre koho nie je zákrok vhodný?

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Účinne regeneruje kožné bunky

Prevencia a spomalenie starnutia

Nemá žiadne vedľajšie účinky ani riziká

Omladzuje unavenú, ochabnutú a starnúcu pleť

Redukuje akné

Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox