Kurzy pre kozmetičky

na kozmetickom trhu od roku 2002

Akreditovaný kozmetický kurz

Kurz je určený pre všetky osoby, ktoré majú záujem pracovať v oblasti kozmetických služieb. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov bez predchádzajúcich skúseností. Nie je potrebné ovládať žiadne základy kozmetiky.

Trvanie kurzu: 450 hodín
Cena: 1300 eur
Bližšie informácie jeseň 2024

Laminácia, geometria a koloristika obočia

Školenie sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Pracuje sa na vlastnej modelke, po dohode vopred zabezpečíme modelku. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave. V cene školenia máte kompletný laminačný set BioCosmetics  na 10. ošetrení, vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 3 hod
Cena: 150 eur

Mezoterapia, microneedling a nanoneedling

Na školení sa venujeme všetkým kozmetickým technikám mikroihličkovania. Vysvetlíme si rôzne aplikácie pre problémy začínajúceho starnutia, pokročilého starnutia, jaziev, strií, pigmentácií, ošetrenia očného okolia a rôznych oblastí na tele vrátane vlasovej pokožky. Školenie sa skladá z teoretickej a praktickej časti. V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 4 hod
Cena: 150 eur

Chemické peelingy pre začiatočníkov

Školenie sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Vysvetlíme si základne princípy a indikácie chemických peelingov, diagnostiku pleti, celoročné chemické peelingy a ošetrenia pre rôzne patológie pleti. Pracuje sa na vlastnej modelke, po dohode vopred zabezpečíme modelku.

Trvanie: 3 hod
Cena: 120 eur

Chemické peelingy pre pokročilých

Školenie sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je určené pre kozmetičky, ktoré už majú skúsenosti s chemickými peelingami a chcú sa rozvíjať. Vieme prispôsobiť aj na konkrétnu problematiku, ktorá Vás zaujíma. Pracuje sa na vlastnej modelke, po dohode vopred zabezpečíme modelku. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave. V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 3 hod
Cena: 120 eur

Cukrová depilácia a depilácia voskom

Vysvetlenie depilačných techník na celé telo a tvár. Školenie vhodné aj pre začínajúce kozmetičky. Pracuje sa na vlastnej modelke. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave. V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 5 hod
Cena: 150 eur

Diagnostika pleti a starostlivosť o pleť

Vysvetlenie starostlivosti o všetky fázy starnutia, hyperpigmentácie, citlivú, rozhádzanú, ekzematickú, aknóznu pleť. Užitočné rady z praxe. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave.V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 4 hod
Cena: 150 eur

Základné kozmetické prístroje

Skin scrubber, mikrodermabrázia, galvanizácia, kozmetický ultrazvuk, Led terapia, elektroporácia, ozonizér, aquabrázie, kyslík v kozmetike. Užitočné rady z praxe. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave. V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 3 hod
Cena: 120 eur

Pokročilé kozmetické prístroje

Oxygeneo, hifu terapia, rádiofrekvencia, frakčné RF, IPL, carbon laser, mezoterapie, vital injector, cryopen, plazmapen, rázová vlna, hyaluron pen, EMS, LPG, kombinácie rôznych prístrojov. Užitočné rady z praxe. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave. V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzy: 3 hod
Cena: 120 eur

Starostlivosť o prevádzku

Užitočné rady z praxe. Vedenie kozmetického salónu podľa štandardov Európskej únie, sterilizácia a dezinfekcia. Praktické rady ako viesť prevádzku, starostlivosť o klientov a zamestnancov. Kurz je upravený na mieru podľa rozsahu služieb vo Vašom salóne. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave.V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 3 hod
Cena: 100 eur

Cenotvorba a marketing

Ako si správne vyskladať ceny v salóne. Techniky predaja, komunikácia s klientom. Marketing pre salóny. Užitočné rady z praxe. Školenie prebieha individuálne v našom štúdiu v Bratislave. V cene školenia máte vzdelávací materiál, občerstvenie, podporu aj po ukončení školenia a certifikát.

Trvanie kurzu: 3 hod
Cena: 100 eur