Jalubotox

Botulotoxín s kombináciou kolagén boosteru

Cenník

AKCIA MESIACA – Jalubotox – 230 €
Hydratácia, podporenie tvorby kolagénu a vyhladenie vrások

Omladni vďaka kombinácii až 3 procedúr v jednom ošetrení.

  1. Hydratácia
  2. Tvorba kolagénu
  3. Vyhladenie a relaxácia vrások vďaka botulotoxínu.

Ošetrenie spája aplikáciu Botulotoxínu  s aminokyselinami Jalupro (glycín, prolín, lyzín, leucín) a nezosieťovanou kyselinou hyalurónovou s nízkou molekulovou hmotnosťou Jalupro.

Mezoterapia JaluBotox poskytuje okamžité vyhladenie vrások a zvrátenie náročných účinkov gravitácie tým, že ponúka intenzívne spevnenie a vyrovnanie. Je tiež úplne bezpečný a ponúka hĺbkovú hydratáciu a žiarivosť pokožky.

Rozdiel v kvalite pokožky je okamžite zrejmý. Vďaka kyseline hyalurónovej, aminokyselinám a botoxu sa vrásky okamžite zlepšia a pokožka je už od prvého sedenia silne stimulovaná.

Jalubotox je zmes kyseliny hyalurónovej , aminokyselín pre tvorbu kolagénu a botulotoxínu.

Jalubotox aplikujeme do svalového povrchu, nie intramuskulárne. To funguje dobre na zníženie povrchovej kontraktility. Okrem toho dosiahneme aj uvoľnenie a vyhladenie vrások.

Kyselina hyalurónová s nízkou hustotou (200 kilodaltonov) transportuje botulotoxín, ktorý pomáha hydratovať povrch pokožky, ktorá sa stáva hydratovaná a napnutejšia.

Botulotoxín je už roky základným kameňom v estetickej medicíne, najmä vďaka svojej ovládateľnosti a jeho prirodzeným výsledkom. Podobne sa aj kyselina hyalurónová etablovala ako ďalší široko používaný nástroj v estetickej medicíne.

Jalupro ako Kolagén Booster vďaka svojim vlastnostiam je dokonalou jemnou výplňou vrások a stimulátorom tvorby kolagénu vďaka patentovaným aminokyselinám.

Táto zmes umožňuje redukciu jemných vrások vďaka pôsobeniu na obe svalové zložky.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox