Lipolýza dvojitej brady

Neinvazívne odstránenie tuku

Cenník

Lipolýza dvojitej brady58 €

Lipolýza dvojitej brady aplikovaná lekáromod 149 €
intenzívnejšia forma ošetrenia, menej opakovaní, rýchlejšie výsledky.

Dvojitá brada je estetický problém, ktorý sa vyskytuje vo všetkých vekových kategóriách. Na rozdiel od tuku v oblasti brucha či nôh, ktorý sa dá redukovať cvičením, je formovanie podbradku cvičením takmer nemožné. Vhodnou metódou na odstránenie tukových buniek je injekčná lipolýza, ktorá má veľmi pekne viditeľný efekt už pár dní po zákroku, samozrejme bez akýchkoľvek jaziev.

Čo je to injekčná lipolýza?

Injekčná lipolýza je najmodernejšia neinvazívna metóda odstraňovania prebytočného tuku z problémových partií. V našom salóne na injekčnú lipolýzu používame výhradne certifikované medicínske materiály.

Pre koho je vhodná injekčná lipolýza podbradku?

Zákrok je vhodný pre všetky dámy aj pánov, ktorí majú problém s nadbytočným tukom v oblasti podbradku a vytvára sa im tzv. dvojitá brada. Príčinami jej vzniku môžu byť napríklad genetická predispozícia, hormonálne vplyvy, nadváha atď. Bez ohľadu na to, vplyvom akých faktorov vznikla dvojitá brada, je injekčná lipolýza vynikajúcou alternatívou na odstránenie nadbytočného tuku a modeláciu spodnej časti tváre.

Ako prebieha injekčná lipolýza?

Pleť musí byť pred zákrokom zbavená zvyškov make-upu a vydezinfikovaná. Počas ošetrenia sa roztok účinných látok aplikuje do ošetrovanej oblasti pomocou prístroja s mikroihličkami.  Ošetrená oblasť môže byť opuchnutá a mierne začervenaná, niekedy sa objavia aj malé modriny.

Je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim, aby sa telo očistilo a naštartoval sa proces látkovej výmeny.

V našom štúdiu ponúkame aj injekčnú formu lypolízy aplikovanú do ošetrovanej oblasti pomocou injekcie. Používa sa veľmi tenká ihla, takže injekciu takmer necítite. Takúto formu aplikácie robia len lekári. Ošetrenie injekčnou formou pomocou injekcie je intezívnejšie, je potrebných menej opakovaní. Viac o ošetrení si prečítate v sekcii estetické korekcie – štiepenie tukov.

Ošetrenie Injekčná lipolýza trvá 20-40 minút. 

Kontraindikácie

Ľudia s ťažkou formou cukrovky
Tehotné a dojčiace ženy
Osoby alergické na sóju a iné zložky prípravku Dermaheal LL
Pri poruchách zrážanlivosti krvi
Pri ochoreniach pečene

Účinok injekčnej lipolýzy

Finálny efekt ošetrenia sa dostaví postupne po 4 až 6 týždňoch. Tuk sa rozpúšťa rovnomerne a postupne, takže nevznikajú žiadne hrbolčeky ani nerovnosti. Odstránenie je trvalé, tukové bunky sa v ošetrenej oblasti znovu nevytvárajú. Okrem odstránenia tuku injekčná lipolýza tiež výrazne podporuje tvorbu kolagénu a zlepšuje elasticitu pokožky.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča absolvovať 4 až 8 ošetrení s odstupom 1 až 2 týždne. Pri aplikácii injekčnej lypolýzy lekárom pomocou injekcie je potrebných cca 2-4 ošetrenia s odstupom 3 týždne. Intervaly a počet opakovaní vám odporučíme pri vstupnej konzultácii.

Účinná metóda na korekciu dvojitej brady u žien aj mužov v rôznom veku

Časovo nenáročná liečba

Bezbolestné ošetrenie

Nie je potrebná anestézia

Odstraňuje aj tie najmenšie tukové zásoby

Vypína pokožku a obnovuje tvorbu kolagénu

Vhodné pre partie, ktoré sa nedajú upraviť cvičením a diétou

Lifting mäkkých tkanív

Dlhodobý efekt, ktorý je viditeľný už pár dní po zákroku

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox