Vlasový Vital injector

Aplikácia priamo k vlasovým korienkom

Cenník

Vlasový Vital injector – 70 €

pri kúpe 4. ošetrení 5. zadarmo

Vlasový Vital injector  – 55 €

ku každému kozmetickému ošetreniu

Injekčná mezoterapia vlasov – 90 €

Hair revital CxHR 3,5ml

 

Vital Injector  ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčasnosti.

V čom sa líši?

Ako jediný systém na trhu využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 5-tich mikroihličiek. Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Súčasne to znižuje výskyt hematómov. Donedávna neexistoval tak precízny systém umožňujúci plošnú aplikáciu vybraných aktívnych látok.

Prístroj Vital Injector  ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Konštrukcia aplikačnej pištole prístroja Vital Injector  umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.
Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

Rovnomerné rozdelenie účinnej látky

Keďže všetkých 9 ihiel sa po celú dobu ošetrenia nachádza v rovnakej vzdialenosti od seba, zariadenie dokáže presne zaznamenať informácie o počte nástrelov a vákuum zase umožní jednoznačne vidieť miesta pokrytia nástrelmi, preto dávky účinnej látky možno úplne rovnomerne rozptýliť na konkrétnej ošetrovanej ploche.

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

Do hrotu zariadenia Vital Injector  bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní nám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách bez obáv, že poškodíme hlbšie vrstvy a spôsobíme bolesť alebo krvácanie v danej oblasti. Pri aplikácii s Vital Injectorom používame výhradne medicínske materiály s vysokou účinnosťou.

Doba zotavenia

Po ošetrení nie je potrebná žiadna doba rekonvalescencie, pokožka je na ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné bežné fungovanie ( športovanie, umytie vlasovej pokožky). Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka.

Ošetrenie sa nesmie vykonávať pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia.

Účinná metóda na korekciu dvojitej brady u žien aj mužov v rôznom veku

Časovo nenáročná liečba

Bezbolestné ošetrenie

Nie je potrebná anestézia

Odstraňuje aj tie najmenšie tukové zásoby

Vypína pokožku a obnovuje tvorbu kolagénu

Vhodné pre partie, ktoré sa nedajú upraviť cvičením a diétou

Lifting mäkkých tkanív

Dlhodobý efekt, ktorý je viditeľný už pár dní po zákroku

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox