Vlasová mezoterapia

Aplikácia priamo k vlasovým korienkom

Cenník

Vlasová mezoterapia – 1 sedenie  45 €
Pri kúpe 4. ošetrení 5. zadarmo

Vlasová mezoterapia – 37 €
Ku každému kozmetickému ošetreniu

 

Je mnoho lepších či horších šampónov a prípravkov pre lepšiu kvalitu vlasov, ale všetky fungujú iba povrchovo. Pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy, ktoré sa nelámu a nevypadávajú už existuje účinné riešenie. Je nim špeciálna vlasová mezoterapia, ktorá vlasy skutočne posilní od samého „korienka“.

Princípom je špeciálna aplikácia výživného roztoku s obsahom kmeňových buniek do vlasovej časti hlavy. Tento roztok s unikátnym posilňujúcim zložením a výťažkami z kmeňových buniek obsahujú rastové faktory, ktoré dokážu stimulovať cirkuláciu, revitalizovať vlasové vačky a zlepšiť stav vlasovej pokožky. Zastavuje tak nadmerné vypadávanie a lámanie a obnovuje rast vlasov.

Výhody vlasovej mezoterapie

Výhodou vlasovej mezoterapie je priame podanie liečivých substancií až do tesného okolia vlasových korienkov. Navyše liečivý roztok neobsahuje iba jednu účinnú látku, ale zmes látok, ktoré injekčným podaním vytvoria okolo vlasových folikulov akýsi „živý koberec“, z ktorého si vlasové bunky odčerpávajú potrebné živiny.

K zabezpečeniu požadovaného výsledku je potrebné dodržať základnú aplikačnú schému s celkovým počtom 6 až 12 ošetrení. Individuálne, podľa stavu padania vlasov, túto schému upravujeme, prípadne dopĺňame o ďalšie liečebné procedúry, ako je:

Vlasový Vital injector
Vlasová Led terapia
Vlasová plasma terapia/ Drakuloterapia
Injekčná aplikácia MD complexu

Vlasová mezoterapia

Pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy Posilňuje vlasy a ich pevnosť a rast
Zlepšuje kvalitu vlasov
Revitalizuje
Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetrenie
Vhodné pre mužov i ženy

V ktorých prípadoch používame vlasovú mezoterapiu?

Liečba straty vlasov rôzneho pôvodu
Zastavenie zvýšeného padania a naštartovanie rastu vlasov
Zmeny na pokožke hlavy – zvýšené premastenie, seboroická dermatitída
Poruchy štruktúry vlasov – rozštiepené, suché, jemné vlasy
Problém s dorastaním vlasov
Priebeh procedúry

Do vlasovej časti pokožky hlavy sa aplikuje mikroihličkami špeciálny roztok, ktorý obsahuje liečivé roztoky s obsahom komplexu minerálov, peptidov, rastových faktorov a stopových prvkov a výťažkov z kmeňových buniek. Vďaka aplikácii tohto špeciálneho kokteilu účinných látok dochádza k revitalizácii vlasových vačkov a buniek, je dodávaná výživa vlasovým korienkom, zlepšuje sa stav pokožky hlavy a stimuluje sa cirkulácia krvi. Zároveň prípravok zabraňuje vzniku enzýmu, ktorý spôsobuje stratu vlasov a stimuluje migráciu a poliferáciu (množenie) vlasových buniek, ktoré spôsobujú rast nových vlasov. Obsiahnutý Biotín ovplyvňuje rast a kvalitu vlasov, spomaľuje tiež ich vypadávanie.

Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, dôjde k ich posilneniu a revitalizácii. Najprv sa zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, zlepšenie vlasovej pokožky, potom dôjde k postupnému zlepšeniu kvality vlasov, zahusťovanie vlasového porastu a pri značnej časti klientov dochádza k rastu vlasov aj v miestach lysín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob liečby. Pre dlhodobosť účinku je vhodné ošetrenie raz ročne zopakovať.

Kontraindikácie

Užívanie antibiotík, liekov na riedenie krvi – antokoagulantíva, tri mesiace pred procedúrou nesmie byť užívaný Retinol A, Isotretinoil – Roacutanne
Herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, zvýšená senzitivita pokožky
Prekancerózne a kancerózne zmeny, imunitné ochorenia
Zle kontrolovaný diabetes
Tehotenstvo a dojčenie
Vedľajšie možné účinky
Začervenanie pokožky
Mierny opuch, modrinky
Mierna citlivosť v mieste aplikácie séra

Posilňuje vlasy a ich pevnosť a rast

Zlepšuje kvalitu vlasov

Revitalizuje

Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetrenie

Vhodné pre mužov i ženy

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox