Elektro antiperspirant

Trápi vás nadmerné potenie?

Cenník

Electro antiperspirant33 €

Electro antiperspirant50 €
Aplikácia na 2 oblasti naraz

Technológia zvaná iontoforéza je medicínsky preverená metóda na odstránenie nežiaduceho a nadmerného potenia. Na jej aplikáciu je potrebné použiť špeciálny prístroj, akým je práve Electro Antiperspirant. Pomocou prístroja, špeciálnych elektród a nádob s obyčajnou vodou je na postihnuté miesta na tele cielene privádzaný veľmi slabý elektrický prúd (rádovo tisíciny ampéra). Iontoforéza pôsobí spolu s časticami vody na potné žľazy a dokáže v priebehu krátkej doby potenie úplne zastaviť a účinky, pretrvávajú mnohokrát niekoľko mesiacov na jediné použitie!

Iontoforéza Electro Antiperspirant je aplikovateľná na oblasť dlaní rúk a nôh, ale aj na oblasť podpazušia, hlavy, brucha a chrbta.

Prístroj na iontoforézu Electro Antiperspirant bol vyvinutý českou technologickou firmou Hightech Development s.r.o. a je schválenou zdravotníckou pomôckou. účinky mnohokrát pretrvávajú aj niekoľko mesiacov na jediné použitie. Akonáhle sa potenie začne pozvoľna vracať, aplikuje sa už len jedna krátka procedúra a ste opäť v suchu na dlhú dobu.

Iontoforéza Electro Antiperspirant je použiteľná na všetky druhy potenia spôsobeného ako psychickými, tak fyzickými podnetmi. V súčasnej dobe iontoforézu Electro Antiperspirant s úspechom používajú pacienti a lekári na všetkých svetových kontinentoch a jej účinky si chvália. V podstate možno povedať, že sa pri správnom používaní Electro Antiperspirantu zbavíte nadmerného potenia so 100% účinnosťou. Je overené, že iontoforéza Electro Antiperspirant je najlepšou neinvazívnou metódou liečby nadmerného potenia, tzv hyperhidrózy.

Sú vaše ruky a nohy nielen spotené, ale aj studené ako ľad?

Iontoforéza Electro Antiperspirant vyrieši nielen nadmerné potenie, ale zmiznú aj studené ruky a nohy. Ak vás trápi zápach a nepohodlie spojené s nadmerným potením chodidiel alebo podpazušia, iontoforéza Electro Antiperspirant zastaví potenie a vďaka tomu zmizne aj zápach. Podráždenie pokožky spojené s agresívnym pôsobením potu sa už nebude opakovať, rôzne mykózy a plesne zmiznú vďaka Electro antiperspirantu raz a navždy. Budete môcť bez problémov používať dotykové telefóny a tablety. Konečne sa nebudete báť nežiaducich škvŕn na oblečení.

Komu iontoforéza pomáha Iontoforéza Electro Antiperspirant je vďaka pokročilej technológii schopná bezpečne pomôcť každému, komu nadmerné potenie obmedzuje kvalitu života, bez ohľadu na vek a pohlavie pacienta. Pritom nezáleží na tom, či je nadmerné potenie vyvolané stresom, hyperhidrózou alebo iným spúšťačom.

Iontoforéza Electro Antiperspirant pomáha komukoľvek a kedykoľvek vyriešiť problémy s akýmkoľvek druhom nadmerného potenia.

Vďaka ionoforéze Electro Antiperspirant nadmerné potenie zmizne a vy budete žiť svoj ​​život naplno.

Pre koho nie je iontoforéza určená (Kontraindikácie)

Prístroj na iontoforézu nemôžu používať tehotné ženy, ľudia s kardiostimulátorom a ľudia, ktorí majú kovové ortopedické implantáty v blízkosti liečenej oblasti . To znamená, že ak budete iontoforézu používať na ruky, nevadí že máte umelý kolenný kĺb. Kovový strojček vadí iba pri liečbe potenia hlavy, ale na zvyšok tela môže byť iontoforéza používaná bez problémov.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox