Redukcia celulitídy

Najnovšia metóda odstraňovania celulitídy a tukových vankúšikov

Celulitída

Cenník

Redukcia celulitídy – od 200 €
Cena je upresnená pri konzultácii podľa množstva potrebného materiálu

Špeciálne injekčné ošetrenie rezistentných fibróznych procesov, ako sú všetky typy jaziev, postchirurgická fibróza a celulitída.  Collagenase Col G / H PB220, Lipase PB500, Lyase LYA PB72K  sú enzýmy neživočíšneho pôvodu, čím je produkt jedinečný.  Degraduje a eliminuje amorfné, dezorganizované a dysfunkčné kolagénové vlákna prítomné v dermis fibrotického a jazvového tkaniva.  Zničí kolagénové steny prítomné vo fibrotických uzlíkoch charakteristických pre edemato-fibrosklerotickú panikulopatiu.

Výhody ošetrenia

odstránenie nadbytočného tuku v problémových partiách na tele

eliminácia celulitídy

liečba a prevencia fibrózy s nahromadením tuku

redukcia jaziev

zadržiavanie tekutín pri fibrotických procesoch, ktoré zahŕňajú aj opuchy

Pri injekčnej lipolýze sa aplikuje  PB sérum (low, medium alebo high) – vysoko molekulárna a mierne sieťovaná kyselina hyalurónová, ktorá má protizápalové a regeneračné vlastnosti a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien v poškodených tkanivách. Efektívne pomáha eliminovať nahromadenie tuku spojenú s fibrózou. Táto metóda je vhodná pri hromadení tuku v partiách, kde sa ani pri cvičení či diéte pacient nevie zbaviť  tukových “vankúšikov”. Touto metódou sa nerieši obezita, nie je to metóda na redukciu hmotnosti.  Výrazne redukuje celulitídu, vypína pokožku, tuk sa v danej lokalite znovu neukladá. Špeciálne na ošetrenie rezistentných fibróznych procesov, ako sú všetky typy jaziev, post-chirurgická fibróza alebo celulitída. Prispieva k zníženiu zadržiavania tekutín pri fibrotických procesoch, ktoré zahŕňajú opuchy.

PB sérum LOW – liečba ochabnutosti, perikulárnych vačkov, zadržovania tekutín

PB sérum MEDIUM – pomáha eliminovať nahromadenie tuku spojenú s fibrózou. Stimuluje metabolizmus lipidov a rozklad triglyceridov na zníženie objemu adipocytov v oblastiach s nadmerným nahromadeným tukom.

 PB serum HIGH – liečba a prevencia pooperačnej fibrózy, hypertrofické, atrofické a            keloidné jazvy, integrácia kožných štepov u pacientov s popáleninami, strie.

Priebeh ošetrenia

Látka sa aplikuje injekčne priamo do ošetrovanej oblasti. Zákrok sa vykonáva bez potreby anestézie, trvá cca 30min. Je potrebné zákrok opakovať 2-3krát, podľa individuálnych potrieb v 4-6 týždňových intervaloch. Pri vstupnej konzultácii pred zákrokom Vám bude upresnený počet opakovaní podľa rozsahu problému, ktorý sa ide riešiť. Tak isto sa zhodnotí ešte pred ošetrením množstvo potrebného materiálu na Váš daný problém a bude odkonzultovaná cena ešte pred ošetrením. Ošetrované miesto je po zákroku mierne opuchnuté a začervenané, pacient môže pociťovať pálenie alebo svrbenie, tieto prejavy však najneskôr do 3 dní po aplikácii vymiznú.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox