LED terapia

Novinka vo fotorejuvenizácii

Cenník

LED terapia27 €

LED terapia8 €
ku každému kozmetickému ošetreniu

LED terapia predstavuje jednoduchý a veľmi efektívny spôsob starostlivosti o pokožku. Táto prevratná metóda ošetrovania pleti využíva rôzne typy LED lúčov.

Zlepšuje vzhľad nerovnomernej pigmentácie pokožky – napomáha vyblednutiu jaziev, pieh alebo tmavých kruhov pod očami a pomáha tiež predchádzať vzniku stareckých škvŕn. Dá sa absolvovať buď cielene – pri špecifickom probléme pleti, ale aj po operáciách na urýchlenie hojenia jaziev. Vhodné ako omladzovacia procedúra, či relax po náročnom dni. Je to bezbolestná a bezpečná terapia pre všetky typy pokožky bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Určitá vlnová dĺžka svetla preniká do rôznych úrovní kože s jej štruktúrami, na ktoré vplýva svojimi špecifickými účinkami. Bunky kože rastú preukázateľne rýchlejšie, keď sú vystavené expozícii LED svetla určitej vlnovej dĺžky, pričom stimulácia buniek spôsobuje lepšiu hydratáciu a prekrvenie kože, ktorá je na pohľad zdravšia a vitálnejšia. Výsledkom je napnutie a omladenie pleti tváre, krku alebo dekoltu, v závislosti na mieste aplikácie, a množstvo ďalších pozitívnych účinkov.

LED terapia je novinkou vo fotorejuvenizácii, ktorá zlepšuje vzhľad pleti, podporuje krvnú cirkuláciu v koži, vzhľad nerovnomernej pigmentácie pokožky, aktivuje fibroblasty a stimuluje tak novotvorbu kolagénu, redukuje produkciu melanínu, viditeľné sčervenanie pokožky, veľkosť kožných pórov a zmenšuje zhrubnutie kože.

  • Modré svetlo sa využíva na liečbu akné, má antibakteriálne a čistiace účinky. Zlepšuje vzhľad mastnej pleti, redukuje množstvo kožného mazu. Je plne použiteľné aj u citlivej pokožky.
  • Zelené svetlo redukuje pigmentácie prienikom k bazálnej vrstve.
  • Žlté svetlo lieči začervenania a má tiež detoxikačné a vyhladzujúce účinky. Zlepšuje lymfatickú a krvnú cirkuláciu.
  • Červené svetlo zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke, vedie k opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov a stimuluje fibroblasty. Červené svetlo je absorbované krvou a tkanivami s vysokým obsahom vody.

Bio foton je neinvazívna LED fotorejuvenizačná liečba, ktorá aktivuje bunky kože pulznou nízko výkonnou svetelnou energiou bez termického poškodenia. LED terapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom biostimulácie.

Laboratórne štúdie dokázali, že bunky kože rastú rýchlejšie, keď sú vystavené expozícii LED svetla určitej vlnovej dĺžky. Výsledkom je výrazné spomalenie degenerácie pokožky spôsobené vekom a vyhladenie kožných štruktúr.

Pri liečbe svetlom dochádza v priebehu 20 dní k:

14% nárastu produkcie kolagénu

48% zvýšeniu produkcie elastínu

38% zvýšeniu krvnej cirkulácie

LED terapia je terapeutická, neinvazívna a bezbolestná procedúra, ktorá sa môže používať samostatne alebo v kombinácií s inými ošetreniami. Veľmi vhodná je hlavne pri hĺbkovom čistení pleti, alebo mezoterapii, kedy stimuluje proces hojenia a zvyšuje účinnosť ošetrení.

Zjemňuje vrásky

Zvyšuje napätie a štruktúru pokožky

Má antibakteriálne účinky

Stimuluje fibroblasty, ktoré vytvárajú kolagén a elastín

Zvyšuje prietok krvi, čo vedie k väčšiemu okysličovaniu tkanív

Redukuje hyperpigmentácie

Chráni hydrolipidický kožný film a jeho mikrobióm

Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií

Redukuje začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox