Kolagén Booster

Injekčný kolagén

Cenník

Kolagén Booster – 150 €
Jalupro Classic

Kolagén Booster je jediný produkt v estetickej medicíne pre subdermálnu podporu tvorby kolagénu, pre hĺbkovú injekčnú aplikáciu. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu, proti ochabovaniu pleti.

Ošetrením vpravujeme do pleti aminokyseliny, základné stavebné prvky pre tvorbu kolagenových vlákien. Je jediným hĺbkovým injekčným ošetrením  proti ochabovaniu pleti a biorevitalizáciu pleti. Je základom skutočného omladenia a taktiež nevyhnutným doplňujúcim ošetrením pri ďalších estetických procedúrach.

ÚČINOK OŠETRENIA

Podpora tvorby vlastného kolagénu pre pevnosť pleti a proti jej ochabovaniu.
Biorevitalizácia pokožky s patentovaným boostrom aminokyselín a kyselinou hylaurónovou.
Vylepšenie foto stárnutia. (ochrana pred vznikom pigmentácii) Intenzívna hydratácia pleti s kyselinou hylaurónovou.

ČO JE JALUPRO HMW?

Je druhý dermálny bio-revitalizátor z radu Jalupro. Je to sterilný reabsorbovateľný injekčný roztok, ktorý obsahuje aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú. HMW znamená vysokú molekulovú hmotnosť. Kyselinou hyalurónovou tak nevytvárame objem, avšak ideálne hydratujeme a biorevitalizujeme pleť.
JALUPRO je indikovaný ako CollagenBooster a Bio-revitalizácia starnucej pokožky, aj ako prevencia pred starnutím.

KDE MOŽEME APLIKOVAŤ JALUPRO OŠETRENIE?

Všade tam, kde chcete pokožku omladiť. Môže byť použitý na tvár, krk, dekolt, podpažie, ruky, vnútorné stehná, oblasť brucha a kolená.

PREČO BY SME MALI FIBROPLASTY KŔMIŤ S AMINOKYSELINAMI?

Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej pokožke sa nazývajú fibroblasty.  Fibroblasty tvoria kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú zlepšenie tónu pleti a elasticitu. Aktivita fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia a iných dôvodov, ako sú stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku. Preto pokožka starne, stráca elasticitu, tón, pružnosť, jas, objem, ktorý vedie k tvorbe vrások a prevysov. Aminokyseliny obsiahnuté v Jalupro dodávajú pleti základné stavebné tehly pre produkciu kolagénu. Základné stavebné jednotky pre tvorbu kolagénového vlákna  – Glycín, L-prolín, L-lyzín sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Čím sú lepšie fibroblasty napájané aminokyselinami, tým viac sú životne aktívne. Preto sa elasticita a kvalita pokožky výrazne zlepšuje. Špeciálna kyselina hyalúronová 1200-3000 kDa hydratuje Vašu pleť bez efektu zväčšenia a chráni pred dehydratáciou.

ČO MOŽEM OČAKÁVAŤ PO OŠETRENÍ?

Tvorba nového kolagénu je proces, ktorý trvá 3-6 týždňov. Efekt ošetrenia nastupuje postupne. Tak ako starneme viac rokov, strácame kolagén a elasticitu, nemôžeme očakávať, že sa nám zrazu zo dňa na deň vráti. Výsledný efekt preto neuvidíme na druhý deň, ale po niekoľkých týždňoch. Ošetrenie Collagen Booster Jalupro je ošetrením, ktoré navracia pleti hustotu, pevnosť a elasticitu. Výsledky liečby JALUPRO HMW rastú v priebehu času a trvajú až 6 mesiacov. Vaša pleť sa Vám v staršom veku odvďačí, pretože vie, že ste ju správne kŕmili kolagénom.

APLIKÁCIA JALUPRO HMW

Zákrok  nie je bolestivý, pred zákrokom sa aplikuje anestetický krém. Aplikuje sa Aqua Injectorom alebo ručne ihlou – mikropapulami, lineárne, tvar ventilátorov, mriežkové tvary, zmiešané injekčné techniky. Po injekcii, , pokračujeme v ľahkej masáži, aby sme modelovali liečenú zónu. Aplikujeme cca 2,5 ml./1 lokalita. Na záver ošetrenia je potrebne upokojiť pleť sterilnou francúzskou biocelulóznou maskou, ktorá nielen upokojí, ale aj dodá ďalšie výživné látky podľa typu pleti. Maska z kokosového vlákna zachováva vysoké účinky obsiahnutých látok a ideálne sa prispôsobí pleti.

 

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox