Iontoforéza

lepšia absorpcia kozmetických prípravkov

Cenník

Iontoforéza – 25 €

 

Ionofóréza (alebo iontoforéza) je zjednodušene povedané procesom, ktorý pootvorí vrchné vrstvy kože. Umožňuje preniknúť nanášaným substanciám cez pokožku do nižších vrstiev pomocou galvanického účinku elektrického prúdu. Efekt transdermálnosti sa znásobuje využitím pórov a výstupov potných a mazových žliaz.

Nemusíte sa obávať sily zásahu „elektrického prúdu„. Sú to bezpečné a bezbolestné procedúry, ktoré sa vykonávajú pomocou symbolického prúdu 0,5 – 3 mA.

Účinnosť pôsobenia látok, vnikajúcich do hlbších vrstiev pokožky, narastá najmä vďaka ionoforetickému pootvoreniu pórov.

Ionoforéza slúži na vpravovanie hydrofilných látok, využívajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné produkty určené na ionoforézu by mali mať schopnosť chemickej disociácie. Ošetrenie sa odporúča hlavne pri problémovej a starnúcej pleti v kombinácii s ostatnými vybranými funkciami.

S využitím elektrického prúdu, kladne a záporne nabitých elektród a ionizovaných aktívnych látok zabezpečujeme ich prienik do hlboko uložených tkanív. Bez použitia invazívnych metód (ihla) sa aktívne látky dostávajú do hlboko uložených tkanív a napomáhajú zbavovať sa prebytočného tuku, zlepšujú metabolizmus a regenerujú kožu

Funkcia iónov:

• Kladné ióny čistia póry od nečistôt, make -upu, mazu v hĺbke pórov.

• Záporné ióny zvyšujú schopnosť pokožky absorbovať výživu a látky z kozmetických prípravkou používaných pri ošetrení, čím vstupujú do hlbších vrstiev pokožky.

Energia z galvanickej iónovej výmeny útočí na baktérie a podporuje regeneráciu buniek. Nečistoty z pórov sa dostavajú na povrch pokožky. Po jej očistení, následne použité vyživujúce látky a gély sa transportujú hlbšie do pokožky. Pokožka je viac hydratovaná a pleť sa napne, čo vrásky vyrovnáva a redukuje.

Kontraindikácie pri ionoforéze

• strojček na srdci

• všeobecne poranenia

• zápalové procesy na pokožke

• vysoký tlak

• alergické reakcie pokožky

• neznášanlivosť kovu alebo prípravkov

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox