Contouring tváre

Lifting pomocou kyseliny hyalurónovej

Cenník

Contouring tváre – 1ml – 220 €
Korekcia kontúr tváre. Juvederm, Teosyal, Revolax

Na zvýraznenie a korekciu kontúr tváre sa využíva jedinečná metóda contouringu tváre za použitia výplňových materiálov. Výsledkom je zvýraznenie čŕt tváre a potlačenie nedokonalostí tak, aby sa zachoval čo najprirodzenejší vzhľad. Stačí malá zmena v oblasti brady, sánky alebo líc a vaša tvár môže vyzerať oveľa mladšie a štíhlejšie. Pri zákroku dochádza k zvýrazneniu línie lícnych kostí, sánky a brady a zamaskujú sa kruhy pod očami. Modelácia je realizovaná za použitia kyseliny hyalurónovej. V oblasti sánky volíme tvrdšie druhy výplňového materiálu, ktoré sa naviažu na kosť, pričom dôjde k modelácii sánky, zmene objemu brady. Pri mladej tvári sa často jedná o modeláciu a zvýraznenie kontúr tváre, kedy ešte nedošlo k poklesu určitých častí tváre ovplyvnených procesom starnutia. Efekt zákroku je viditeľný okamžite.

Priebeh ošetrenia

Pred zákrokom sa na ošetrovanú oblasť nanesie anestetický krém. Nasleduje konzultácia pri ktorej sa dohadujú požiadavky pre výsledný efekt a zároveň sa zvolí aj výplňový materiál. Lekár následne pomocou jemnej ihly alebo kanyli aplikuje kyselinu hyalurónovú do oblasti vpichmi. V prípade ak nie je potrebné nanesie anestetického krému samotný zákrok trvá 20 – 30 minút podľa rozsahu aplikácie. Značky výplňových materiálov ktoré používame pri contouringu sú Teosyal, Juvederm alebo Revolax.  Krátko po zákroku sa môže objaviť opuch a modrinky. Neodporúčame po zákroku cvičiť ani piť alkohol po dobu 72 hodín. Taktiež nenavštevovať saunu, solárium a vyhýbať sa extrémnemu teplu a chladu. Nie je vhodné cestovať letecky počas prvých 72 hodín od zákroku.

Miesta aplikácie:

  • oblasť lícnych kosti
  • brada a oblasť dolnej sánky
  • kruhy pod očami

Prečo práve toto ošetrenie?

  • Zvýraznenie lícnych kostí
  • Modelácia brady a oblasti dolnej sánky
  • Vyplnenie kruhov pod očami
  • Obnovenie kontúry tváre
  • Vstrebateľný materiál

Efekt po ošetrení

Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii. Finálny efekt contouringu sa dostaví o 2 týždne. Výsledný efekt zákroku pretrváva od 6-14 mesiacov v závislosti od metabolizmu a životnému štýlu klienta.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox