Zväčšenie pier

Objem a hydratácia

Cenník

Zväčšenie pier – 200 €

Dermastyle smile, Juvederm, Teosyal, Revolax

Russian lips  – 220 €

Dermastyle smile, Juvederm, Teosyal, Revolax

Hydratácia pier – 180 €

Dermastyle smile, Juvederm, Teosyal, Revolax

Veľa žien nemá od prírody vrodené krásne plné tvarované pery a tiež pery strácajú vekom svoj objem a tvar. Najčastejšou príčinou zhoršenia tvaru a objemu pier býva vek aj genetika. Tak, ako s pribúdajúcimi rokmi ochabuje pokožka tváre, pery sa vtláčajú smerom do úst a zmenšujú sa. Prestávajú mať mladistvý vzhľad a pozvoľne menia vzhľad celej tváre.

Kyselinu hyalurónová aplikujeme za účelom zväčšenia objemu pier – u klientok, ktoré nie sú spokojné s tvarom a veľkosťou pier, alebo za účelom odstránenia vrások z okolia pier. Ďalej pery hydratujeme, tvarujeme. Ako výplňový materiál sa používa kyselina hyalurónová určená priamo do pier, ktorá na rozdiel od iných kyselín minimalizuje vznik opuchov. Pery budú mäkké, jemné a prirodzené.

Zväčšenie pier

Na zväčšenie objemu sa do pier aplikuje kyselina hyalurónová, aby zmenili objem a tvar. Na odstránenie vrások z okolia pier sa vykresľujú kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

Hydratácia pier

Hydratácia pier a výplň pier sú dve odlišné veci. Ak máte suché, popraskané pery, problém je v nedostatočnej hydratácii, teda zavodnení organizmu. Pleť stráca pružnosť, pery červeň a nastáva suchosť. Nezbavíte sa jej výplňou kyselinou, problém je v pokožke. Vieme tomu napomôcť aplikáciou najjemnejšej kyseliny, ktorá je hydrofilná a pery vypne, preto vyzerajú hydratovanejšie. Problém s pokožkou však ostáva, treba hydratovať zvonku aj zvnútra. Hydratáciou sa označuje dodanie objemu popadnutým, vpáčeným perám, ktoré vekom strácajú pružnosť a objem, ale klientky si neželajú zväčšenie, len antiageing, prípadne pozdvihnutie kontúry v dôsledku fajčiarskych vrások.

Do pery sa aplikuje špeciálny produkt na pery tenučkou ihličkou alebo kanylou a zväčšujú sa miesta, ktoré potrebujú doplniť objem.  Pri zväčšení sa aplikuje minimalne1 ml. produktu. Patentový výplňový materiál kyseliny hyalurónovej zabezpečuje prirodzené výsledky s dlhotrvajúcim účinkom. Sú zárukou prirodzeného výzoru bez výskytu hrčiek a zdurenín či komplikácii do budúcnosti.

Deň až dva po zákroku môžu byť pery viac opuchnuté. Trvácnosť zákroku je 6–12 mesiacov, po ďalšej aplikácii sa však trvácnosť a účinok ešte viac predlžuje.

Kontraindikácie

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox