Zdvihnutie kútikov

Kyselina hyalurónová

Cenník

Zdvihnutie a vyplnenie kútikov – 200 €

Dermastyle, Juvederm, Belotero, Revolax

Marionette vrásky – 200 €

Dermastyle, Juvederm, Belotero, Revolax

Poklesnuté kútiky úst menia výraz tváre. Ak sa s tým nechcete zmieriť, existuje niekoľko druhov ošetrení, ktoré vám môžu pomôcť. Naši odborníci odporučia tú najvhodnejšiu kombináciu pre váš typ pleti.

Aplikáciou špeciálneho produktu s kyselinou hyalurónovou sa injekčnou technikou dajú efektívne pozdvihnúť kútiky úst aj mierne vyplniť objem vrások . Zákrok je minimálne bolestivý v porovnaní s výsledným efektom a spokojnosťou u väčšiny klientiek.
Po aplikácii – zdvihnutí kútikov pacientka nadobúda veselší výraz.

Ovisnuté kútiky je možné ošetriť niekoľkými metódami – používame výplne kyselinou hyalurónovou, podaním botulotoxínu alebo ošetrením tkaniva laserom. V ponuke sú rôzne druhy kyseliny, ktoré sa líšia aj svojím zosieťovaním a tým aj dĺžkou efektu. Výsledkom ošetrení je nadvihnutie kútikov, kompletne regenerovaná a spevnená pokožka v okolí úst, celkovo omladený vzhľad s dlhodobým účinkom.

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť noso-ústne ryhy(vrásky tiahnuce sa od koreňa nosa ku kútikom úst) a tiež odstrániť vrásky medzi obočím (glabela), v očnom okolí, v oblasti čela alebo úst. Zákrok je minimálne bolestivý. Pri tomto ošetrení využívame mezoterapeutické druhy kyseliny, vhodné na výplň vrások, hydratáciu tváre a spevnenie jej povrchu.

PRIEBEH ZÁKROKU: Pri aplikácii sa využívajú špeciálne navrhnuté striekačky s tenučkými ihlami, ktoré po vpichu nezanechávajú žiadnu stopu. Zákrok je nebolestivý, vykonáva sa v lokálnom znecitlivení. Do každej vrásky sa pomocou 3 – 4 vpichov aplikuje malé množstvo kyseliny.

Kontraindikácie

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox