Vrásky nad perou

Kyselina hyalurónová

Cenník

Vrásky nad perou – 200 €
Dermastyle smile 1ml

Vrásky nad hornou perou, podobne ako vrásky na čele a medzi obočím, patria k mimickým vráskam. Nevznikajú starnutím pokožky ani nedostatkom živín, vznikajú v dôsledku pohybu svalov. Preto bývajú vrásky okolo pier výraznejšie u fajčiarov, ktorí svaly v okolí úst používajú častejšie. Keďže starnutím pokožka prichádza o elasticitu, aj mimické vrásky sa prehlbujú. Ošetrenie pomocou kyseliny hyaluronovej – molelekuly mladosti – Vám vyplní vrásku a hydratuje pokožku. Množstvo použitého produktu závisí od konkrétneho stavu pokožky a vrások. /cca 1ml./ Produkt sa aplikuje pomocou tenkej ihličky alebo kanuly. Po aplikácii kyselina hyaluronová začne pôsobiť ako špongia a začne nasávať, hydratovať pokožku zvnútra.

Starnutie v oblasti tváre to nie sú len vrásky. Sú to aj morfologické zmeny našej tváre. Prelomová hranica je 25 rokov. Proces starnutia sa začína už tak skoro. Dochádza k odbúravaniu tukového vankúša v oblasti líc, k ochabovaniu svalov a pokožka sa stáva tenšia, stráca pružnosť a pevnosť. Výsledkom je, že v zrkadle vidíme prepadnuté líca bez objemu, nosovoústne vrásky, marionetové vrásky – syslíky, zaoblený uhol sánky, scvrknuté pery. Aplikáciou kyseliny hyalurónovej dochádza k doplneniu objemu, rozjasneniu pokožky, odstráneniu vrások v aplikovanej oblasti.

Kyselina hyalurónová je prirodzená látka nachádzajúca sa v ľudskom tele. Pozostáva z konkrétnych molekúl cukru a má zaujímavú vlastnosť, že na seba viaže veľké množstvo vody. Výsledkom je, že je schopná vyplniť priestory v tkanive a tým urobiť pokožku pevnou a elastickou.

Estetická medicína tento efekt už nejaký čas využíva: kyselina hyalurónová sa teda už niekoľko rokov používa ako výplň v liečbe proti starnutiu. Účinná látka sa vstrekuje pod určité kožné záhyby pomocou jemnej ihly.  Tento efekt pôsobí aj na výplň fajčiarskych vrások: objemový efekt kyseliny hyalurónovej sa využíva na ich modeláciu a doplnenie strateného objemu.

Ako sa aplikuje kyselina hyalurónová na výplň fajčiarskych vrások?

Kyselina hyalurónová sa aplikuje v injekčnej podobe. Na oblasť, ktorá bude ošetrovaná sa pred samotným výkonom nanesie anestetický krém. Výplňový materiál sa aplikuje tenkou ihlou alebo kanylou v závislosti od miesta vpichu. Aplikácia je bezbolestná a bez rekonvalescencie. Výsledný efekt pretrváva 6 až 12 mesiacov.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox