Maderoterapia

Terapia na odstránenie celulitídy

Cenník

Maderoterapia – 29 €
30 minút – nohy spredu a zozadu a zadok

Maderoterapia35 €30 €
45 minút – nohy spredu a zozadu a zadok

Terapia na odstránenie celulitídy, relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu organizmu.

Pri odstránení celulitídy je veľmi dôležitá stimulácia lymfatického systému. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa masíruje prietok lymfy, naštartuje sa metabolizmus a práve vďaka tomu sa z tela vylučujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky, ktoré si inak telo ukladá do zásob. 

Prvé výsledky sú viditeľné už po 5.-6. procedúrach, avšak je to veľmi individuálne a závisí to od stupňa celulitídy.  Odporúčaná kúra je najmenej 10 sedení.  Čas jednej masáže sa pohybuje od 40-45 minút. V tomto čase je dobré sa zamerať na najproblémovejšie partie.

Maderoterapia (terapia drevom) je masážna technika, respektíve uplatňovanie dreva na terapeutické a estetické účely, ktorá pochádza z Kolumbie. Založená je na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva, čo predstavuje 100% prírodnú terapiu bez alergických reakcií kože. Nástroje, používané v maderoterapii, sú určené na prispôsobenie sa rôznym častiam tela Táto terapia je určená osobám s disproporčnými, lokalizovanými tukovými usadeninami, prebytočnou vodou, toxínmi v podkožnom tkanive a celulitídou.                   

Maderoterapia stimuluje a zlepšuje rovnováhu energie, zmierňuje stres a uvoľňuje bolesti svalov a kĺbov. Použitie tejto terapie je tiež rozšírené i na estetické účely, pretože môže byť použitá  na získanie pevnosti tela, napnutia kože, zníženia a lokalizovania počtu tukových buniek, vylučovania toxínov, prebytočnej vody a celulitídy. Maderoterapia sa používa s cieľom upraviť a tvarovať postavu. Výhodou použitia špeciálne tvarovaných drevených prvkov je umožňovanie intenzívneho tlaku na fybróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín, spolu s ďalšími toxínmi a zvyškom vody. Masáž sa neodporúča vykonávať pred fyzickou aktivitou.

Kontraindikácie:

 

  • Edémy a opuchy
  • Trombóza
  • Tehotenstvo a dojčenie
  • Srdcové ochorenia
  • Popáleniny – dermatitída, kožné ochorenia v mieste ošetrenia

Stimulácia lymfatického systému

Odstraňovanie toxínov

Zrýchlenie metabolizmu

Odbúravanie celulitídy

Spaľovanie tukov

Zlepšenie napnutia kože a svalového tonusu

Redukcia objemu

Zvýšenie produkcie elastínu

Revitalizácia nervového systému

Zlepšenie cirkulácie krvi

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox