RxCarboxy

Biointeraktívne ošetrenie

Cenník

RxCarboxy – 89 €
Biomicroneedling. Neinvazívny rejuvenizácia

RxCarboxy 

Profesionálne biointeraktívne ošetrenie, ktoré radikálne mení koncept „estetického ošetrenia“. Podporuje revitalizáciu a regeneráciu epidermis a biostimuláciu dermis. Aktivuje mechanizmy, ktoré regulujú energetický metabolizmus buniek. Funguje efektívne tým, že sa dostane k jadru problému

Výhody:

  • Neutralizuje voľné radikály
  • Chráni bunkovú DNA
  • Zabraňuje starnutiu pokožky
  • Revitalizuje bunkovú aktivitu a reguluje exfoliáciu
  • Zlepšuje okysličenie pokožky
  • Prevencia bunkovej oxidácie
  • Efektívne bojuje proti zápalom
  • Stimuluje mechanizmy regenerácie pokožky

Ošetrenie si nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu. Pleť je okamžite vyživená, vyhladená, a aktivuje sa proces dlhodobej stimulácie a regenerácie bez vedľajších efektov. Ošetrenie RxCaboxy je vhodné pre každú oslabenú pleť, po zápalovú, po ekzémovú, dehydrovanú, so známkami starnutia a ochabnutia.

Hlavné aktívne látky RxCarboxy

Kyselina karnosová  

Známa pre svoje antioxidačné vlastnosti, antibakteriálne, protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, znižuje zápal a zabraňuje starnutiu buniek

Kyselina ferulová 

Prirodzene sa vyskytujúca organická zlúčenina, ktorá má dôležité vlastnosti antioxidačné a fotoochranné vlastnosti používané v kozmetike. Vedecký výskum ukázal, že kyselina ferulová je schopná neutralizovať voľné radikály a chrániť DNA pred poškodením spôsobeným UV žiarením. Okrem toho pomáha znižovať známky starnutia pokožky.

Vitamín C

Posilňuje imunitný systém a podporuje obranné mechanizmy pokožky a uľahčuje bunkovú výmenu. Je to dôležitý kofaktor vo výrobe kolagénu a dôležitý antioxidant (ROS), zabraňuje zápalom.

Vitamín E

Účinne pôsobí proti voľným radikálom, najmä tým vznikajúcim počas lipoperoxidácie. Vykazuje vynikajúcu synergiu s vitamínom C.

Allantoin  

Optimalizuje proliferáciu fibroblastov a nepriamo zlepšuje syntéza komponentov ECM. Má keratolytické ,zmäkčujúce upokojujúce a antioxidačné vlastnosti.

Carboxy mix

Komplex, ktorý aktivuje Bohrov efekt – fyziologický proces zahŕňajúci uvoľňovanie molekúl kyslíka z hemoglobínu pod vplyvom koncentrácie H+ a CO2. Zlepšuje okysličenie kožných tkanív a rozžiari tvár.

Spirulina  

Modré riasy bohaté na fykokyanobilín, veľmi vysoký pigment antioxidačná aktivita, účinne bojuje proti voľným radikálom. Bohatá na vitamíny, esenciálne mastné kyseliny a minerály.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox