Gouri

Akcia mesiaca 1ml  240€

tekutý lifting

Cenník

Gouri 1ml300 €   240€
tekutý lifting, stimulátor kolagénu

GOURI je prémiový stimulátor kolagénu, ktorý zvyšuje rýchlosť syntézy kolagénu, zníženej v dôsledku starnutia pokožky.

Gouri je nový typ injekčného roztoku na báze plne solubilizovaného biokompatibilného a biologicky odbúrateľného PCL (polykaprolaktón), ktorý sa vďaka tekutej konzistencii prirodzene šíri do rozsiahlej časti pokožky. Práve patentovaná technológia CESABP (Collagenesis-Enabled Solubilized Active and Biodegradable Polymer) umožňuje bezpečnú a jednoduchú aplikáciu s možnosťou celotvárového faceliftu a prirodzenú syntézu kožného kolagénu.

Ide o netoxický, nepyrogénny a biokompatibilný materiál, ktorý neobsahuje mikročastice a maximálne eliminuje riziko vzniku nežiaducich účinkov a komplikácií v porovnaní s produktami s vysokým obsahom polymérov. Lifting tváre a jej elasticitu zabezpečuje prostredníctvom neokolagenézy, teda podporou tvorby nového kolagénu.

V čom je GOURI výnimočné?

Na trhu je množstvo dermálnych polymérových produktov na báze kyseliny hyalurónovej, ktoré sú vhodné pre vytvorenie objemového efektu, resp. volumizáciu. Mikročastice, ktoré tieto produkty obsahujú, sa v koži nedokážu rozptýliť, z toho dôvodu je ich možné použiť iba v menšej konkrétne lokalizovanej oblasti. Práve GOURI je prvý produkt vyrobený z PCL, ktoré je plne solubilizované, teda v plne rozpustenej forme. Takýto roztok neobsahuje mikročastice a v pokožke sa tak dokáže ľahko a rovnomerne šíriť do okolia vpichu.

Na čo je materiál GOURI vhodný?

Gouri výrazne omladzuje pokožku na celej tvári prostredníctvom syntézy kolagénu, ktorá sa v dôsledku starnutia znížila. Zabezpečí zvýšenie elasticity a vypnutie pokožky so značným liftingovým efektom, dokonca až podobným niektorým invazívnym ošetreniam. Gouri je vynikajúca voľba pri boji s vráskami a ochabnutou pokožkou.

Informácie o ošetrení

V prípade ošetrenia očného okolia je aplikovaných 0,5 ml GOURI do jedného bodu na každej strane. Ošetrenie celej tváre vyžaduje 10 vpichov s aplikovaným množstvom 0,2 ml materiálu. Čiastočný efekt je viditeľný ihneď po ošetrení a úplný výsledok sa dostaví do mesiaca. Čas, za ktorý sa materiál z tela postupne odbúra je vždy individuálny, obvykle však efekt zotrvá 6-12 mesiacov. Aplikáciu je vhodné rozdeliť na tri fázy so 4-týždňovými rozostupmi. Ďalšia aplikácia je možná po 3-6 mesiacoch. GOURI je tiež možné kombinovať s inými ošetreniami, ako aplikácia botulotoxínu alebo výplň kyselinou hyalurónovou, odporúčaný rozostup je však 1 mesiac.

Hlavné výhody GOURI

  • Podpora tvorby nového kolagénu (neokolagenéza), vďaka ktorému sa pokožka spevní
  • Zvýšenie elasticity pokožky ihneď po ošetrení
  • Výrazné zlepšenie vrások
  • Šíriteľnosť v pokožke vďaka tekutej konzistencii bez obsahu mikročastíc
  • Maximálna bezpečnosť. Materiál je netoxický, nepyrogénny a biokompatibilný
  • Vymiznutie opuchu v mieste vpichu v priebehu niekoľkých hodín

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox