Depilácia voskom

Rýchlo a efektívne!

Cenník

Celé nohy + celé ruky – 63 €

Celé nohy – 45 €

Predkolenie – 25 €

Stehná – 29 €

Podpazušie – 18 €

Predlaktie – 20 €

Celé ruky – 26 €

Brucho – 9 €
pásik pod pupkom

Chrbát – 27 €
Horná časť chrbta

Chrbát – 35 €
celý chrbát

Zadok – 18 €

Nad hornou perou – 10 €
studený vosk

Nad hornou perou – 5 €
ku každému kozmetickému ošetreniu

Zbavte sa nežiaducich chĺpkov na tele rýchlo a efektívne! Depiláciu voskom si môžete spraviť aj sami doma, avšak riskujete to, že nesprávnym nanesením či strhnutím vosku si poškodíte kožu a ostanú Vám nepekné jazvy – s nami Vám takýto problém určite nehrozí! Kvalitný depilačný vosk a odborná depilácia sú u nás samozrejmosťou.

Depilácia voskom je najpopulárnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Jej efekt vydrží i niekoľko týždňov a pokožku zanecháva nádherne hladkú. Obľúbená je rovnako medzi dámami ako aj pánmi, ktorým prekáža ochlpenie na niektorých častiach tela. Napriek tomu, že dnes je možné toto ošetrenie vykonávať aj takpovediac na vlastnú päsť priamo doma, nič nenahradí profesionálne vybavenie a skúsený personál.

Čo je to depilácia voskom?

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké. Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné a ohybné. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre dámy ako aj pánov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele – od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.

Ako prebieha ošetrenie?

Horúci depilačný vosk sa aplikuje na požadovanú oblasť a následne sa naň priloží kus pevnej látky. Ten sa potom prudkým pohybom strhne v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku, ktoré zostanú na pokožke, sa odstránia pomocou hojivého oleja. Dĺžka ošetrenia je vždy závislá od plochy, ktorá sa depiluje. Môže teda ísť o 10 minútové ošetrenie v prípade hornej pery alebo hodinové v prípade kombinácie rôznych lokalít na tele.

Depilácia voskom môže byť pre niektorých klientov bolestivá, všetko však záleží od individuálneho prahu bolesti. Keďže kozmetička vosk odtŕha rýchlym a prudkým pohybom, bolesť je veľmi krátka a väčšina klientov ju pociťuje iba ako štípanie. V mnohých prípadoch klienti po čase bolesť prestanú vnímať úplne.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox