Mikromasáž očného okolia

Spevnenie pokožky okolo očí

Cenník

Mikromasáž očného okolia s ošetrením – 48

ošetrenie zahŕňa prípravu pleti, stimulačný peeling, masáž a masku (60 min)

Mikromasáž očného okolia – 18

ku každému kozmetickému ošetreniu ( + 30min)

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre, je veľmi citlivá, ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Pokožka okolo očí je výrazne tenšia než na iných miestach tváre, je tu menej mazových žliaz a je preto najviac náchylná k tvorbe vrások. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu.

Mikromasáž očného okolia je špeciálne kombinovaná masáž, ktorá sa skladá z jemných hladivých kruhov, krúženia, poštipov a poklepov, ktoré na seba naväzujú a striedajú sa s miernym tlakom.

Mikromasáž očného okolia odstraňuje opuchy v oblasti očného okolia spôsobené únavou, pracovnou preťaženosťou, napríklad práca s PC, psychickou záťažou, opakovanými stresmi, poruchami videnia, nenosenie okuliarov a pod. Mikromasáž očného okolia je komplexné ošetrenie prispôsobené potrebám očného okolia, schopné vrátiť pokožke všetky jej prirodzené obranné funkcie. Docielime ňou odplavovanie toxínov z očného okolia a tým zabránime tvorbe tmavých kruhov a očných vačkov.

Mikromasážou sa znižuje vnútroočný tlak, uvoľňuje sa napätie očných svalov a zlepšuje sa priechodnosť dutín. Koža okolo očí je veľmi tenká, má iba štvrtinu hrúbky než ostatná koža na tvári. Je tiež suchšia, nie je tu takmer žiadne podkožné tukové tkanivo a podporné svalstvo a je tu iba minimum mazových a potných žliaz. Napriek tomu sú na ňu kladené veľké nároky. Vonkajšie vplyvy, ako vietor a slnečné žiarenie na týchto partiách zanechávajú viditeľnejšie stopy. Navyše, s pribúdajúcimi rokmi koža okolo očí stráca svoju pružnosť – objavuje sa čím ďalej väčší počet vrások. Tiež stres, nedostatok spánku a nezdravý spôsob života sa rýchlo prejavia začervenanými očami, sčervenaním okrajov viečok a kruhmi pod očami. Ak sú viečka unavené a opuchnuté, poskytne podráždeným očiam dokonalú úľavu práve mikromasáž očného okolia. Masáž očného okolia stimuluje a zlepšuje krvný obeh, dobre okysličuje pleť, stimuluje pokožku, jednotlivé nervy a ich zakončenia, aktivuje väčší počet nervov, ovplyvňuje svalstvo, jeho spevnenie, prospieva očiam, uľavuje bolestiam hlavy a problémom dutín,súčasne uvoľňuje psychické napätie.

Spevnenie pokožky okolo očí

Zníženie prehĺbenia vrások

Relaxácia a spevnenie namáhaného očného tkaniva

Pôsobí proti opuchom a vačkom pod očami a proti únave očí

Pravidelným masírovaním sa pokožka premastí a tým sa oddiali jej stenšenie a vznik viditeľných známok starnutia

Zároveň sa posilňuje aj obočie, ktoré v určitom veku klesá

Napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest

Podporuje obnovu buniek

Zabraňuje strate vlhkosti pokožky

Zlepšuje vitalitu tkanív

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox