Liftingová masáž tváre

Pozitívne pôsobí na unavenú a ochabnutú pleť

Cenník

Liftingová masáž s ošetrením – 55 €
ošetrenie zahŕňa prípravu pleti, stimulačný peeling, masáž tváre a dekoltu, masku (60min)

Liftingová masáž – 25 €
ku každému kozmetickému ošetreniu (+ 30min)

Pozitívne pôsobí na unavenú, ochabnutú a bledú pleť

Zároveň umožňuje hlbší prienik výživných látok do pokožky či už z masky, ampulky alebo krému. Pravidelným masírovaním dosiahneme zjemnenie vrások a zníženie ich tvorby. Odstraňuje zrohovatené bunky a podporuje obnovovacie funkcie kože. Spomaľuje starnutie pleti, uvoľnenie stresu a napätia.

Liftingová masáž tváre je obľúbená z dôvodu regeneračných účinkov, pretože sa zameriava na mimické svaly tváre s hĺbkovými a detoxikačnými účinkami. Lifting tváre pôsobí na príčinu vrások a prispieva k lepšiemu vyživovaniu pokožky i samotných svalov.

Výraz tváre znázorňuje v akom sme psychickom stave. Veľmi vyťažení jedinci majú strhaný a unavený výraz. Pravidelnou masážou dokážeme, ovplyvniť výraz tváre, skrášliť vzhľad pokožky a navodiť pocit pohody a harmonie, čo sa zobrazí na väčšom sebavedomí a spokojnosti klienta.

Táto liftingová masáž tváre pomáha brániť starnutiu pleti, vzniku vrások, podporuje regeneráciu, zvyšuje pružnosť pokožky, má pozitívny vplyv na psychiku a zásadne znižuje napätie v tvári.

Používame spevňujúce prípravky, ktorými sa snažíme o výživu buniek, spevnenie kolagénových a elastínových vlákien. Prostredníctvom tejto masáže sa zlepšuje obranyschopnosť, dochádza ku spevneniu kože. Zlepšuje sa tonus kože. Liftingová masáž sa môže prevádzať aj na pleti s rozšírenými žilkami.

Premastenie

Elasticita

Pružnosť

Výživa

Regenerácia

Zjemnenie pleti

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox