Bukálna masáž

Prírodný lifting

Cenník

Bukálna masáž s ošetrením ( 60min ) – 65

ošetrenie zahŕňa prípravu pleti, stimulačný peeling, masáž a masku

Bukálna masáž (+30min) – 30
ku každému kozmetickému ošetreniu

Táto technika dokáže uvoľniť napätie z čeľuste, ale bola už pomenovaná aj ako „prírodný lifting“ pre svoj efekt zdvíhania a tvarovania. Intraorálna alebo „bukálna“ masáž zahŕňa terapeuta, ktorý pomocou prstov v rukavici stláča, hladí a masíruje svaly a tkanivá úst.

„ Buccal “sa stal populárnym ako pojem na popísanie intraorálnej práce, ale v skutočnosti ide o názov svalu, ktorý drží veľa napätia a je preto miestom na ktoré zameriavame. Hlavným faktorom pri bukálnej masáži je uvoľnenie svalového napätia, pretože väčšina z nás má v tejto oblasti sklon k stresu (napr. fajčiarske vrásky, vrásky hnevu a pod…)

Keď odstránime napätie a stres zo svalového tkaniva a stimulujeme lymfatický systém, umožní to svalom zmäknúť. Oslobodenie svalov dodáva objem a navracia späť elasticitu. Bukálna masáž je intenzívnejšia, ale tiež efektívnejšia forma klasickej liftingovej masáže; zvyšuje krvný obeh, čo znamená viac kyslíka do tkanív. Ten pomáha pleť nielen rozžiariť, ale najmä pomáha svalom pracovať efektívnejšie. Tiež zvyšuje produkciu kolagénu.

Pri bukálnej masáži sa zameriavame na oblasť čeľustí a lícnych svalov, ale tiež v mieste pod lícnymi kosťami, kde sedí napätie a opuchy. Práce na lymfatických uzlinách okolo úst a pier umožňujú tiež lepšie omladenie buniek a mäkšie svaly horných pier, ktoré zlepšujú línie starnutia. Masážou týchto oblastí uvoľňujeme tiež akýkoľvek emočný stres, ktorý v tejto oblasti zadržiavame.

Pre koho je masáž určená?

Pre všetky ženy od 35 rokov, ktoré pociťujú na svojej tvári únavu a potrebujú svoju pleť vypnúť. Masáž  je vhodná pri procese chudnutia, aby pokožka nestratila elasticitu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox