Hifu terapia telová

Spevnenie ochabnutých partií tela

Cenník

Hifu terapia 1. oblasť na tele330 €

ruky, zadné stehná, predné stehná, zadok alebo brucho

Hifu terapia je revolučná technológia neinvazívneho ošetrenia celého tela. Ide o vysoko intenzívne fokusovaný ultrazvuk. Najúčinnejšia neinvazívna metóda, ktorá sa pohybuje v hĺbke 4,5 – 13 mm. V takej hĺbke nepracuje žiadna iná prístrojová metóda na omladenie. Hifu technológia, pomocou riadenému ultrazvuku, vytvára tzv. tepelné koagulačné body (TCP – thermal coagulation points), ktoré siahajú do viacerých vrstiev kože, a to od povrchových vrstiev pokožky (epidermis, dermis) až do podkožného tkaniva a hlbokého podporného tkaniva SMAS-u. SMAS (z anglického Superficial Musculo Aponeurotic System) je svalový systém tvorený pomerne tenkým podporným tkanivom, ktoré obklopuje podkožné tkanivá a iné štruktúry pokožky. Teplota pri tejto technike dosahuje až 60°C – 70°C, kedy dochádza k okamžitému zmršteniu a napnutiu tkaniva, tzv. “shrinking”. Počas nasledujúcich 2 – 4 mesiacov sa naštartuje neokolagenéza (tvorba nového kolagénu a obnova fibroblastov), čím sa dosiahne krásne napnutá a hladká pokožka.

Hifu je vhodné na ošetrenie celého tela. Skvelé výsledky dosahuje  s odbúravaním podkožného tuku napr. pri podbradku, v oblasti bruška, stehien či odstránení celulitídy.

Pre koho je zákrok vhodný?

Určený je ženám a mužom v každom veku, ktorý pociťujú ochabovanie pokožky alebo prejavy celulitídy.

Hifu terapia je výbornou alternatívou pre tých, ktorý chirurgický lifting z rôznych dôvodov odmietajú a nie je pre nich vyhovujúci.

Najväčšou výhodou Hifu terapie je že už po 1. ošetrení pociťujete efekt.

V ojedinelých prípadoch, kedy má zrelá pokožka úplnu stratu elasticity, problém v tvorbe kolagénu, veľmi povysnutú pokožku alebo veľmi hlboké vrásky, odporúčame ošetrenie zopakovať po 2-3 mesiacov pre želaný efekt.

Procedúra nie je bolestivá ani obmedzujúca. Nevyžaduje si žiadnu rehabilitáciu a po zákroku je možné pokračovať v bežnej každodennej činnosti.

Priebeh ošetrenia

Pred ošetrením sa daná oblasť vymeria pre presný želaný počet impulzov. Po nanesení chladivého gélu sa ošetruje priložením sondy. Sonda/ hlavica vysiela vlny – presne cielené impulzy do hĺbky 4,5 mm až 13mm (v závislosti od sondy) pod pokožku, kde pôsobí v rovnakej vrstve ako pri operačnom zákroku. Tá reaguje stiahnutím svalu a vďaka tomu sa v nej začne vytvárať nový kolagén a pokožka sa viditeľne vypína a spevňuje.

Hifu terapia teda rieši problém priamo z vnútra! Výhodou ošetrenia je, že tvorba kolagénu prebieha naďalej po zákroku približne 2-4 mesiace kedy postupne prichádza výsledný efekt. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia kožného povrchu, a tým patrí HIFU Terapia k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych ošetrení. Výsledky z ošetrenia pretrvávajú aj niekoľko rokov (1-2 roky).

Efekt po HIFU terapii:

 • Hĺbkové vypínanie pokožky, okamžitý lifting
 • Celkový bodylift
 • Obnovenie tvorby kolagénu
 • Liečba jaziev po akné
 • Spevnenie a vykonturovanie problémových partií
 • Celkové skvalitnenie pokožky
 • Dlhodobé výsledky už po 1. ošetrení

Kontraindikácie

 • kardiostimulátor a kovové časti v ošetrovanej oblasti
 • tehotenstvo, laktácia, diabetes
 • onkologické ochorenie
 • zápalové ochorenia v mieste ošetrenia
 • herpetické infekcie, aktívnej infekcie, vrátane AIDS a infekcia HIV
 • epilepsia a ďalšie neurologické poruchy

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox