Gummy smile

Nehanbite sa za svoj úsmev

Cenník

Gummy smile – 90 €

Ošetrenie gummy smile slúži klientom, ktorým znepríjemňujú život odhalené ďasná a hanbia sa za svoj úsmev, pretože pri úsmeve vyťahujú hornú peru tak vysoko smerom k nosu, že obnažia ďasná a krčky zubov.

Priebeh ošetrenia:

Zákrok je jednoduchý, rýchly a účinný. Lekár si označí miesto vpichu, kde bezprostredne aplikuje tenkou ihlou látku do príslušnej oblasti. Samotné injekčné podanie nie je bolestivé, môžeme ho prirovnať ku štipnutiu. Aplikáciu môže vykonávať len skúsený lekár, ktorý dokonale ovláda anatómiu.

Efekt zákroku:

Cielenými injekčnými vpichmi dokáže lekár skorigovať obnažené zubné krčky- tzv. gummy smile na niekoľko mesiacov. Pre zmiernenie, alebo dočasné odstránenie gummy smile postačí aplikácia veľmi malého množstva botulotoxínu do svalu, ktorý dvíha peru. Botulotoxín ochromí nervové zakončenia svalu, ktorý sa následne pohybuje len obmedzene. Samotný efekt nastupuje po 48 -72 hodinách a plne sa rozvinie do 2 týždňov. Výsledný efekt pretrváva cca 4-8 mesiacov. Po vpichu môže niekoľko minút pretrvávať jemné brnenie a začervenanie, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne. Ošetrenie nekoriguje vrásky, ale úsmev.

Komu je zákrok určený:

  • Pre všetky ženy a mužov, ktorým znepríjemňujú život odhalené ďasná
  • Pre všetkých, ktorí sa viac nechcú hanbiť za svoj úsmev
  • Pre klientov, ktorí  dávajú prednosť neinvazívnym metódam ošetrenia

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox