AKCIA MESIACA - 170 €

Exohyal

Stimulátor tkaniva s biopulznými exozómami

Cenník

AKCIA MESIACA – Exohyal 2ml – 220 €  170 €

Ošetrenie Exohyal je indikované  na reaktiváciu vitality buniek, pôsobí proti starnutiu pleti novým spôsobom: kožné bunky dostávajú špecifické a jasné správy, ktoré aktivujú mnohé mechanizmy ako pre syntézu nového kolagénu a elastínu, tak aj proti ich nadmernej degradácii. Spôsobuje silný biostimulačný a omladzujúci účinok, výrazne zlepšuje hustotu, kompaktnosť a elasticitu pokožky.

Výhody:

  • zaručuje biostimuláciu a omladenie pleti
  • aktivuje syntézu kolagénu a elastínu
  • tlmí zápalové reakcie
  • zlepšuje angiogenézu
  • výrazne zlepšuje hustotu, kompaktnosť a elasticitu pokožky
  • spomaľuje proces starnutia

Čo sú to exozómy?

Exozómy sú extracelulárne vezikuly ohraničené lipidovými membránami s priemerom približne 30 až 150 nm, prirodzene vylučované bunkami. Obsahujú DNA, RNA, lipidy, proteíny, cytokíny, receptory transkripčných faktorov, proteíny tepelného šoku, enzýmy, antioxidanty a ďalšie bioaktívne zlúčeniny.

Majú veľký potenciál v starostlivosti o pleť, pretože majú protizápalové a imunomodulačné vlastnosti. Obsahujú molekuly, ktoré podporujú hojenie, hydratáciu, syntézu proteínov extracelulárnej matrice (kolagén, elastín atď.) a ochranu pokožky a majú terapeutické a anti-aging výhody.

Hlavné benefity exozómov:

Protizápalové: Exozómy sa používajú pri dermatitíde, zápalovom akné, vlasových folikuloch a atopickej dermatitíde.

Regeneračné: Exozómy vyvolávajú regeneráciu poškodených buniek prostredníctvom paraklinických účinkov. Obnovujú tiež kožnú bariéru a vytvárajú nové krvné cievy.

Antioxidačné: Exozómy pomáhajú potláčať aktívny kyslík, škodlivý pre ľudské telo, so silnými antioxidantmi, zlepšujú celkový stav pleti a zabraňujú starnutiu.

Hydratácia: Exozómy dodávajú pokožke lesk znížením produkcie melanínu v bunkách. Obnovujú tiež tón pigmentovanej pokožky.

 Pre koho je určená exozómová mezoterapia?

Vyskúšať exozómovú mezoterapiu môže každý, bez ohľadu na vek či pohlavie. Ošetrenie má širokú škálu pôsobenia a pozitívny efekt vie priniesť akémukoľvek typu pokožky.

Pleť je už po prvom sedení viditeľne krajšia, pevnejšia a pružnejšia. Pre čo najlepší efekt sa aj túto mezoterapiu odporúča opakovať v troch sedeniach v časovom rozmedzí troch týždňov.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Vyhladzuje vrásky

Vytvára mladistvý vzhľad

Viditeľné výsledky už 3 – 5 dní po výkone

Nechirurgický zákrok bez obmedzení po výkone

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox