Hydrofacial

Neinvazívna rejuvenizácia pleti

Cenník

Hydrafacial tváre a krku69 €

Hydrafacial tváre, krku a dekoltu – 89 €

HydroFacial je veľmi účinný a zároveň šetrný kozmetický spôsob ošetrenia tváre s okamžitým efektom. Ošetrenie je časovo nenáročné, príjemné a po aplikácii môžete bežne fungovať bez obmedzení.

Ošetrenie HydroFacial je moderný neinvazívny spôsob rejuvenizácie pokožky tváre.

Prístrojové ošetrenie pleti Hydrofacial rieši niekoľko problémov pleti naraz, a to: čistenie pleti, odstránenie odumretých buniek z pokožky, dodanie potrebnej výživy, celkovú hydratáciu a detoxikáciu pleti. Vďaka tomuto ošetreniu sa celá pleť zregeneruje a stáva sa odolnejšou voči každodenným vplyvom prostredia. Je to vynikajúca metóda pre omladenie a rozjasnenie pleti, ktorú môžete dopriať nielen celej tvári ale je vhodná aj pre oblasť krku, dekoltu a rúk.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Pomáha pri:

 • solárne poškodenie, hyperpigmentácia
 • vrásky
 • strata elasticity kože
 • zvädnutá pleť
 • mastná pleť
 • problematická, aknózna pleť
 • rozšírené póry

1.krok: čistenie a peeling

tomto kroku dochádza k odstráneniu odumretých buniek z pokožky a odkrytiu novej vrstvy pokožky. Používa sa exfoliačný nástavec s abrazívnymi hrotmi. Silu obrusovania povrchu volíme výberom nástavca. Ošetrenie je jemné a relaxačné. Pri ošetrení sa používa špeciálny multifunkčný pleťový roztok určený k hĺbkovému čisteniu pokožky, jej zmäkčeniu a omladeniu. Zároveň uľahčuje odstránenie mŕtvych buniek pokožky a taktiež vykonáva rehydratáciu pleti, čím vyhladzuje jemné vrásky a zabraňuje ich vytváraniu. Je určený pre všetky typy pleti. Po jeho použití je pleť viditeľne omladená. Obsahuje glukosamín, výťažok z morských rias a kyselinu mliečnu. Glukosamín pleť pripravuje na exfoliáciu a pomáha redukovať jemné línie a vrásky. Udržuje pleť zdravú, hydratovanú a vyživenú. Výťažok z rias je hydratačný antioxidant , ktorý zanecháva pleť jemnú a hladkú. Pomáha pleť detoxikovať a dopĺňa pleti esenciálne vitamíny a minerály. Kyselina mliečna pomáha redukovať výskyt jemných línií a vrások a taktiež napomáha udržiavať pleť zdravú, hladkú a elastickú.

2.krok: extrakcia a hydratácia

Najprv sa z pórov bezbolestne odstránia nečistoty a následne sa dehydrovanej pleti dodá intenzívna hydratácia. Pleť sa vyčistí do hĺbky pomocou extrakčného nadstavca, ktorý pracuje na princípe vákua.Tým sa z pórov ľahko a šetrne odstránia nečistoty ,najmä z problematickej oblasti čela, nosa a brady (T-zóna). Na čistenie sa používa účinný hydratačný roztok obohatený prirodzenými zložkami kyseliny salicylovej.

3.krok: výživa a ochrana

Pre maximalizáciu účinkov ošetrenia sa nakoniec do pokožky vpravia antioxidanty a peptidy, ktoré dodajú pleti potrebný jas a chránia ju pre vonkajšími vplyvmi. V poslednom kroku ošetrenia je pleti dodané sérum, ktoré obsahuje kyselinu hyalurónovú a je obohatené detoxikačnými antioxidantmi ako vitamín A, vitamín E , extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a extrakt z listov rozmarínu. Táto formula prirodzene detoxikuje a ochraňuje pleť pred voľnými radikálmi a dodáva pleti prirodzenú elasticitu a hydratáciu. Vitamín A pomáha redukovať vrásky a pigmentové škvrny, zanecháva pleť hladkú a hydratovanú. Vitamín E udržuje jej prirodzenú hydratáciu a zároveň ju upokojuje a ukľudňuje. Extrakt z bieleho čaju obsahuje vysoký podiel antioxidantov, ktoré chránia a podporujú elasticitu pleti. Viacúčelové schopnosti má extrakt z listov rozmarínu. Nielenže pleť hydratuje, ale zároveň podporuje tvorbu kolagénu. Je taktiež bohatý na mangán a minerály, ktoré minimalizujú výskyt vrások. Výskum ukázal, že extrakt z pagaštanu konského je jeden z najúčinnejších antioxidantov. Kyselina hyalurónová je v ľudskom tele sa prirodzene vyskytujúca substancia, ktorá hydratuje a vypĺňa pleť. Je schopná udržiavať pleť dlho hydratovanú a zároveň znižuje výskyt jemných línií a vrások.

Kontraindikácie pri ošetrení

 • počas tehotenstva a dojčenia
 • pri porušenej integrite kože v ošetrovanej oblasti
 • herpetická infekcia – opar na perách
 • na miestach s materskými znamienkami
 • pri nádorových ochoreniach
 • pri užívaní liekov zvyšujúcich fotosenzibilitu pokožky

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox