Aquashine BTX

Omladenie na bunečnej úrovni

Cenník

Aquashine BTX 2ml – 220 €
Biorevitalizácia, obnova, depigmentácia, zlepšenie elasticity pleti

4 VÝHODY V JEDNOM ANTI AGE OŠETRENÍ

Biorevitalizácia AQUASHINE BTX je jedná z veľmi účinných metód zachovania a omladenia pokožky. S pomocou špeciálnej kyseliny hyalúronovej, aminokyselín a peptidov dochádza k hĺbkovej hydratácii pleti bez zväčšenia objemu a k celkovej regenerácii pokožky. Aminokyseliny sú základnou stavebnou jednotkou kolagénových vlákien a peptidy stimulujú naše bunky, aby pracovali tak ako v mladosti.

Je vhodná pre prirodzené omladenie a hydratáciu pokožky bez zmeny čŕt tváre.​

AQUASHINE BTX

Botox-like efekt bez použitia botulotoxínu, tiež predlžuje efekt už použitého botulotoxínu.
Okamžitá regenerácia, omladenie a lifting pleti.
Minimalizuje vrásky.
Zvyšuje tonus pleti a elasticitu kože.
Zmierňuje hyperpigmentácie a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku nakoľko obsahuje antipigmentačné peptidy.

Aquashine BTX je vhodný na prevenciu starnutia ako aj korekciu kožných zmien (vrásky, pigmentové škvrny, jazvy po akné). Ošetrením dosahujeme reštrukturalizáciu, omladenie a rozjasnenie v oblasti tváre, krku a dekoltu. Kyselina hylaurónová s molekulárnou hmotnosťou 1000-3000 kDa poskytuje rýchlu hydratáciu. Zosvetľujúce a protizápalovo pôsobiace peptidy zase zmierňujú pigmentové škvrny a jazvy po akné.

Ošetrenie je vhodné pre
Vysušenú dehydrovanú pokožku, drobné linky a vrásky
Predchádza starnutiu pokožky
Pre tých, ktorý sú rezistentný na botulotoxín alebo majú obavy z jeho aplikácie
INOVAČNÉ VLASTNOSTI – 5 OBLASTÍ ZAMERANIA

Relaxácia pleti
Zameraná na relaxáciu svalových vlákien v pokožke a vlákna mimických svalov
Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k novým klinickým účinkom: Peptidový komplex simuluje prirodzený mechanizmus acetylcholínu, t.j. inhibuje tok vápnikových iónov cez membránu a znižuje excitáciu neurónu zmenou kaskády reakcií vnútri. Zväčšiteľnosť neurónu sa znižuje a svalové kontrakcie sa znižujú. Po chvíli sa znižujú dynamické vrásky.

Riadená regenerácia
Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky. Normalizácia melanogenézy. Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti.

Revitalizácia pokožky
Kyselina hyalurónová s molekulovou hmotnosťou  1000 kDa až 3000 kDa existuje v dvoch supramolekulárnych formách: guľovitá štruktúra a retikulárna štruktúra. Hyalurónová kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou je organizovaná do retikulárnej štruktúry a poskytuje rýchle navlhčenie a difúziu. Frakcia s vysokou molekulovou hmotnosťou je usporiadaná v retikuloglobulárnej štruktúre a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov.

Riadenie všetkých anabolických a katabolických procesov v pokožke je poskytnutá pokročilou frakciou pozostávajúcou z aminokyselín, multivitamínov a mikroelementov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.

 AQUASHINE BTX OBSAHUJE

  • Kyselina hyalurónová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.
  • 9 PEPTIDOV pre obnovu a reštart na bunkovej úrovni DNA bunky
  • Koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť obnovy tkanív.
  • Aminokyseliny – štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív a kolagénových vlákien, ktoré reštrukturujú a obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia.
  • Minerálne soli, ktoré stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus tkanív.
  • Vitamíny A, E, C, B, K a D
  • Nukleové kyseliny stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky.

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox