MD Complex eye - omladenie očí

Omladenie očného okolia peptidmi

Cenník

Genx mimetic peptides a growth factors 3,5ml – 90 €
Omladzujúci anti age koncentrát s rastovými faktormi, pre silný lifting

Genx eye mimetic peptides a growth factors 1ml – 90 €
Omladzujúci očný anti age koncentrát na spevnenie očného okolia

Hyalrevitalizing CxNCT 2,5ml – 90 €
Omladzujúci, hydratačný koncetrát s peptidmi

MD Complex eye

Mezoterapia patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky, významne zlepšujúce kvalitu pokožky. Cieľom je dopraviť akívne látky ako kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do pokožky a zaistiť tak okamžitú hydratáciu a riešiť problémy pleti.

Pomocou mezoterapie dokážeme v pokožke stimulovať prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá sa vekom spomaľuje. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia signál, že pokožka bola poranená a spustia proces hojenia. Cez ranky, ktoré sme počas zákroku spôsobili sa použité sérum dokáže penetrovať hlbšie, a tým pádom je aj omnoho účinnejšie. Pri topickej aplikácií séra sa množstvo aktívnych látok stráca práve transferom do hlbších vrstiev pokožky. Po mezoterapii získate z rovnakého séra omnoho väčší efekt, nakoľko ranky uľahčujú prienik, a vy máte vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok v pokožke.

Mezoterapia je základným estetickým ošetrením pleti, ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebuje každá pleť. Pri mezoterapii je doležité, aký produkt aplikujete.  Na trhu je veľa produktov, u nás však dostanete to najlepšie, koncentrát výživných látok aj s peptidmi Možete si vybrať podľa druhu pleti z 9 koncentrátov anglického výrobcu.

VLASTNOSTI:
Spomaluje proces starnutia pleti a ponúka rýchle vylepšenie vzhľadu pleti.
Zmierňuje vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie.

MD:complexGenX  Eye Contour
Zlepšuje mokrocirkuláciu v tkanivách viečok, napomáha lymfodrenáži a tým bráni nahromadeniu tekutín a vzniku vačkov nad a pod viečkami, súčasne zlepšuje oxygenáciu a výživu tkanív. Posilňuje a reštrukturalizuje dermálnu matrix, ktorá udržuje sieť mikrociev, pomáha posilniť syntézu kolagénu kože, vyhladiť drobné vrásky. Napomáha k odstráneniu tmavých kruhov.

Memránová filtrácia pri výrobe zabezpečuje vysoké zachovanie účinných látok v koncentráte MD:Complex, na rozdiel od koncentrátov, ktoré sa spracovávajú tepelne, kedy sa stráca účinnosť týchto látok. Zároveň je použité zosieťovanie, čím sa zabezpečuje prolongovaný dlhší účinok mezoterapie.

INDIKÁCIA:
Estetické a vekové zmeny v periorbitálnej oblasti (tmavé kruhy, vačky, vrásky), vekom podmienené zmeny kože na tvári pacientov nachylných k pastozite a kuperióze, príprava kože k prístrojovému omladeniu, peelingu, niťovému liftingu, plastickej operácii a rekonvalescencie po nich.

Napomáha spomaleniu procesu starnutia v rôznych úrovniach.
pokožky, obnovuje hydratáciu a životaschopnosť buniek.
Chráni kožu pred agresívnym vonkajším poškodením.
Znižuje pravdepodobnosť vzniku vrások a predčasného starnutia, pokožka sa stáva žiarivá, elastická a pružná.
Patentovaná britská technológia genx –   peptidy s kyselinou hyalurónovou.
Vysoká koncentrácia peptidu s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek.
Špeciálny spôsob sterilizácii,  ktorý zachováva maximálnu aktivitu látok a uvedenú koncentráciu zložiek prípravku.
Najnovšia generácia mezoterapii s peptidmi.

PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veľa  liečebných programov podľa typu pleti a pre celkové  omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch. Tieto prípravky poskytujú okamžitý a udržateľný výsledok. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinných látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu. Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov. MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi a s ním prichádza aj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!

Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje starnutie.
Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox