Vizážistické služby

Dokonalé líčenie na všetky príležitosti

Cenník

Denné líčenie25 €

Večerné a plesové líčenie40 €

Svadobné líčenie a skúška90 €

Kombináciou kreativity, praktických poznatkov a trendov z oblasti líčenia zvýrazníme Vašu osobnosť. Samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo.

Pri líčení využívame kvalitné profesionálne pleťové a dekoratívne kozmetiky svetových značiek, aby sme zaručili kvalitu a dlhotrvácnosť vášho make upu.

Skutočným bonbónikom starostlivo ošetrenej pokožky je kvalitný mejkap. Je vecou vkusu každej z nás aké odtiene uprednostníme. Vizáž a zmena image je dielo profesionála. Podlieha trendom meniacim sa v priebehu roka. Líčenie jar / leto zosobňuje jemnosť, prirodzenosť, sviežosť pastelových farieb, ale aj farieb ako malinová, tyrkysová, marhuľová či bronzová. Líčenie jeseň / zima predstavuje silu, zmyselnosť a výraznosť vo farbách ako bordová, fialová či výrazné dymové líčenie. Vizáž a zmena image idú ruka v ruke s trendmi, preto sa Vám vždy snažíme priniesť to najaktuálnejšie.

Ak chcete zmeniť svoju vizáž, zverte sa do rúk našich skúsených odborníkov. Odporúčame Vám absolvovať komplexnú premenu spojenú s oddychom a relaxom. Pomôžte aj svojej pokožke zlepšit jej kvalitu, dodajte jej jas, zjemnite vrásky a vyčistite upchaté pory. Myslíme si, že len oddýchnutá a ošetrená pleť nechá vynikút dokonalému mejkapu.

Denné líčenie

Večerné líčenie

Slávnostné

Plesové líčenie

Svadobné líčenie

Lepenie trsov

Zmena image + poradenstvo

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox