Tvárová gymnastika

Zredukujte tvorbu vrások

Cenník

Cvičenie tvárovej gymnastiky – 20 €
prvá hodina – v cene materiál na domáce cvičenie

Každé dalšie cvičenie tvárovej gymnastiky15 €

Cvičenie tvárovej gymnastiky je vhodnou voľbou pre každého. Tvárová gymnastika je prirodzenou a najlacnejšou metódou predchádzania tvorby vrások, udržaniu mladej a zdravej pokožky čo najdlhšie, ako aj vhodnou voľbou pre tých , ktorých cieľom je spevnenie kontúr tváre a krku, eliminácia vrások, dvojitej brady a vačkov pod očami.

Špeciálne tvárové cvičenie tvárovej gymnastiky nie je obmedzené vekom, nikdy nie je privčas ani neskoro, nezáleží ani na pohlaví, je vhodné aj pre mužov.

Tvárová gymnastika je aj podľa mnohých lekárov najlepšou prirodzenou metódou, ktorou je možné vrátiť tvári mladosť a pevnosť. Séria jednoduchých cvikov, ktoré pripomínajú grimasy, svaly spevní a tvár získa pevné kontúry. Vrásky zmiznú. Zvýšená tvorba kolagénu ju urobí žiarivou. Každý cvik pozostáva z dvoch fáz – napnutia a uvoľnenia.

Cvičenie je zostavené tak, aby sa posilňovali svaly krku, brady, pier, líc a čela. ​ Cvičiaci nepodstupuje žiadne riziká, ako napríklad v prípade operácií alebo injekcií. Táto metóda vyžaduje iba jedno, pravidelnosť a vytrvalosť. Cvičiť možno kedykoľvek v priebehu dňa, dokonca aj počas obedňajšej prestávky.

Neexistuje spodná ani horná veková hranica kedy začať s cvičením tvárovej gymnastiky. Už vo veku 25 rokov dochádza k pomalej, ale zato nezvratnej erózii svalov a pokožky na tvári a celom tele. Tvár nám začína ochabovať, pomaly a nepatrne. Je to pomalý proces, ktorý sa bohužiaľ nedá zastaviť, ale dá sa výrazne spomaliť. Čím skôr začneme s prevenciou v podobe cvičenia tvárovej gymnastiky, tým lepšie pre nás.

Výrazne spevňuje kontúry tváre a krku

Zvýrazni líčka a dodá im strácajúci sa objem

Zväčší pery

Eliminuje vertikálne vrásky okolo pery

Zvýši produkciu kolagénu v pokožke a vyhladí vrásky

Spevní viečka

Zdvihne ovísajúce kútiky úst

Eliminuje nosoústnu ryhu

Zlepší prúdenie lymfy a prečistiť podkožie, tým dodať žiarivejší výraz

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox