Profhilo

Prirodzený lifting pleti

Cenník

Profhilo 2ml – 300 €
Remodelácia,obnova pevnosti, výplň vrások, zlepšenie kvality tkaniva pleti

Profhilo 4ml – 550 €
Remodelácia,obnova pevnosti, výplň vrások, zlepšenie kvality tkaniva pleti

PROFHILO – prirodzený lifting pleti…

PROFHILO je unikátna metóda bioremodelácie a biorevitalizácie oslabenej starnúcej kože novou vylepšenou molekulou kyseliny hyalurónovej. Obsahuje najvyššie množstvo kyseliny hyalurónovej medzi doteraz dostupnými produktami na trhu. Vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej (64 mg/2ml), zabezpečí v pokožke intenzívnu hydratáciu a spustí produkciu kolagénu a elastínu.

Dokonalou hydratáciou, obnovou kolagénu a elastínu prispieva k regenerácii nielen hlbších vrstiev kože. Výrazne zlepšuje a remodeluje povrchovú, teda viditeľnú časť pokožky. Výsledkom ošetrenia PROFHILO je prirodzene omladená, pružnejšia a vypnutejšia pleť.

Pre svoje viditeľne omladzujúce účinky získal produkt množstvo svetových ocenení.

Prečo uvažovať o biorevitalizácii kože ošetrením PROFHILO

Ak sa objavujú na tvári, prípadne aj krku a dekolte, vrásky a ryhy, ktoré nemiznú ani po intenzívnych masážach a krémovaní kvalitnými krémami, je to už prejav ochabovania a starnutia kože. Znamená to, že najvrchnejšia pokožka – epidermis a pod ňou uložená zamša – dermis sa stenčujú. V derme obsiahnutá vlastná kyselina hyalurónová ubúda a kolagénové a elastínové vlákna strácajú svoju pevnosť a pružnosť.

Kyselina hyalurónová má najlepšie hydratačné vlastnosti pre pleť. Zohráva dôležitú úlohu pri distribúcii živín ku kožným a tkanivovým bunkám, vrátane kolagénu. Klasická molekula kyseliny hyalurónovej je známa už niekoľko rokov. Za pomoci stabilizačných činidiel sa z nej pripravujú výplne a mezoterapeutické preparáty. Talianskym vedcom sa podarilo vylepšiť a inovovať molekulu kyseliny hyalurónovej a vyvinuli nový produkt PROFHILO.

Profhilo obsahuje kombináciu vysoko a nízkomolekulovej kyseliny hyalurónovej v koncentrácii 64mg/2ml, čo je dosiaľ bezkonkurenčne najvyššia koncentrácia zo všetkých produktov. Tieto molekuly kyseliny hyalurónovej sú spracované tepelne, patentovanou technológiou NAHYCO, bez potreby použitia chemických činidiel, čo zabezpečuje vynikajúcu biologickú účinnosť i toleranciu prípravku. Vďaka svojmu spracovaniu Profhilo zaujíma jedinečné postavenie medzi produktami na báze kyseliny hyalurónovej. Svojím pôsobením sa odlišuje od klasickej výplne alebo mezoterapie. Aplikuje sa injekčne do presne definovaných bodov na tvári alebo tele, z ktorých sa rovnomerne rozptýli do okolia. Kožné tkanivo okamžite intenzívne hydratuje a aktivuje receptory pre tvorbu kolagénu a elastínu. Dokonalou hydratáciou kožného tkaniva a stimulovaním novotvorby kolagénu a elastínu dochádza k prirodzenej regenerácii a obnove kože, zlepšuje sa jej kvalita, mechanická odolnosť a pružnosť.

Profhilo – prirodzený lifting

Profhilo je unikátna metóda bioremodelácie a biorevitalizácie oslabenej starnúcej kože novou vylepšenou molekulou kyseliny hyalurónovej. Obsahuje najvyššie množstvo kyseliny hyalurónovej medzi doteraz dostupnými produktami na trhu. Vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej (64mg/2ml), zabezpečí v pokožke intenzívnu hydratáciu a spustí produkciu kolagénu a elastínu.

Ako prebieha ošetrenie ?

Profhilo aplikujeme tenučkou ihlou do presne predpísaných bioestetických bodov na tvári, krku, dekolte, na chrbtoch rúk, do oblasti kolien , lakťov, brucha alebo ramien. Z týchto bodov sa Profhilo rozpije do okolia, zadržiava vlahu a stimuluje pokožku a podkožie. K dosiahnutiu optimálnej anti-agingovej stimulácie odporúčame zákrok po mesiaci opakovať. Aplikácia je takmer nebolestivá, takže si nevyžaduje anestetikum. Na vyžiadanie je možné pred samotnou aplikáciou znecitlivieť ošetrovanú oblast anestetickým krémom.

Aká je starostlivosť po aplikácii Profhilo ?

Po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity. Po dobu 48 hodín sa odporúčame vyhnúť saune, soláriu, pobytu na priamom slnku, kozmetickým masážam, aplikovaniu lasera na ošetrovanú oblasť.

Kedy nie je vhodné ošetrenie Profhilo ?

  • Pri výskyte zápalu, bakteriálnej infekcie alebo herpesu v ošetrovanej oblasti.
  • Pri horúčnatých stavoch.
  • Pri aktívnych autoimunitných alebo onkologických ochoreniach.
  • V tehotenstve a dojčení.
  • 14 dní pred alebo 14 dní po očkovaní.

Ktoré oblasti môžu byť ošetrené produktom Profhilo ?

Profhilo Face – ošetrenie ochabnutej pokožky tváre, krku, dekoltu.

Profhilo Body – ošetrenie ochabnutých ramien, brucha, lakťov, kolien.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Miofasciálna terapia

Lipoliza dvojitej brady

Jalubotox