referencie

Mária

Procedúra: Mezoterapia tváre

7.2.2017 - Zlavomat.sk

Profesionálny prístup, precízna práca, skvelé rady ako sa starať o pleť, pekný salon, určite prídem aj nabudúce, zakúpila som si aj produkty ktoré nikde inde nenájdete a som s nimi nadmieru spokojná, presne na môj typ pleti.

Kristína

Procedúra: Ošetrenie citlivej pleti

16.4.2017 - google recenzie

Milá a ustretová kozmetička, ktorá poradí a usmerní. Kozmetický výkon urobený dôsledne a starostlivo. Som velmi spokojná. Určite sa tam ešte vrátim.

Monika

Procedúra: Ultrazvukové čistenie

19.11.2016 - Facebook

Vždy sa viete dohodnúť na vhodnom termíne, s ústretovým a flexibilným prístupom. Parkovanie máte bezproblémové. Oddych a relaxácia sú samozrejmou súčasťou ošetrenia. Príjemné prostredie, nenútený prístup kozmetičky.

Ľubica

Procedúra: Chemický peeling a liftingová masáž

2.7.2017 - Google recenzie

Návšteva tohto kozmetického salóna je zakaždým príjemná, kozmetička je veľmi milá a skúsená, vie odborne posúdiť potreby klienta a ponúka veľký záber procedúr. Zvažujem na jeseň aj tetovanie obočia. Odporúčam.

Marianna Hodgson

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

31.5.2017 - Facebook

Ivetka je velmi dobrá odborníčka, profesionálna a navyše milá.

Paula Petoova

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

12.01.2019 - Facebook

Dnes čerstvo po tetovaní obočia. Som veľmi spokojná.Profesionálna práca a prístup, veľmi príjemná skúsenosť. Odporúčam všetkým a už sa teším späť.

Tatiana Regulyová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

20.02.2018 - Facebook

Skvelá a veľmi príjemná pani kozmetička. Rozhodne odporúčam, nielenže som si oddýchla, ale aj moja pleť bola viditelne rozžiarená a odpočinutá.

Monika Krnáčová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

24.02.2019 - Facebook

Maximálna spokojosť! Vrelo odporúčam, veľmi milá a profesionálna kozmetička, vysvetlila, poradila, výsledok je dokonalý. Salón je veľmi pekný, utúlny a čistý. Dala som si tetovať obočie a som veľmi spokojná. Oceňujem víkendový termín. Odišla som spokojná s kolagénom v ruke a novým termínom na kozmetiku.

Janka Fabulová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

23.03.2019 - Facebook

Ahojte,dnes som bola u tejto veľmi milej a profesionálnej pani kozmetičky na čistenie tváre, ktoré bolo veľmi príjemné. Bola som aj na obočí a tiež spokojnosť úplná. Fakt môžem len odporučiť.

Jarmila Fartelová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

25.08.2019 - Facebook

Chodím do Luvi štúdia ku kozmetičke Ivetke už asi šesť rokov. Je veľmi milá, ochotná, profesionálna, vie poradiť. Asi pred rokom mi robila microblading obočia a stále ho mám pekné. Som veľmi spokojná. Teraz robila to isté obočie sestre a tiež je veľmi pekné, je spokojná. Okolie chváli. Ja a sestra ďakujeme, ste veľmi šikovná.

Andrea Malinová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

13.06.2020 - Google recenzie

Absolútna profesionalita, kozmetička s veľkými znalosťami, vždy milý ústretový prístup, mojej pleti pravidelne pomáha či už ošetrením, ale aj kvalitnou lekárskou kozmetikou, ktorú už nejaký ten rok v Luvi studiu kupujem. Vrelo odporúčam a extra ženám so zrelou pleťou, či pigmentovými škvrnami, vráskami a inými problémami, Luvi vie naozaj profesionálne pomôcť.

Deni Cséfalvayová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

18.06.2020 - Google recenzie

Maximálna spokojnosť.Pani Kozmetička je profesionálka,jej prístup je úźasný,je milà,všetko vysvetlì,poradì. Dnes mi vyčarovala prekrásne vytetované obočie,s max.precíznostou,za ktoré jej patrí obrovské Ďakujem..
Vrelo odporúčam.

Silvia Rennerová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

18.02.2020 - Google recenzie

Príjemný kozmetický salón s profesijne zdatnou a velmi príjemnou kozmetičkou,, ktorá ochotne a fundovane odpovie na Vaše otázky.

Slávka Serafimová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

09.01.2020 - Google recenzie

Môžem len odporúčať! Príjemná atmosféra, výborné služby a prístup. Určite som tu nebola posledný krát😊

Kristy Bencová

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

14.08.2021 - Google recenzie

Som veľmi spokojná.Prístup,profesionalita a ľudskosť je dôležitá,a kedže kozmetička,ktorá je veľmi milá má všetko...odporúčam a teším sa na ďaľšie ošetrenia.

Mária Dvorská

Procedúra: Ošetrenie očného okolia

16.07.2022 - Google recenzie

Do Luvi stúdia chodím už roky. Je to salón, ktorý si zaslúži aj 100 hviezdičiek. Je tam odbornosť, ľudskosť, čistota, individuálny prístup a inovácie na prvom mieste. Ešte nikdy ma nesklamali. Vždy sa tam teším a cítim istotu v dobre vykonanú prácu.

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.