Drakuloterapia vlasov

Liečba straty vlasov rôzneho pôvodu

Cenník

Drakuloterapia vlasov – 1 ošetrenie – 155 €

Drakuloterapia vlasov – 5 ošetrení ( balík ) – 600 €

Drakuloterapia vlasov

Vlasový plazmalifting využívame k liečbe zvýšeného padania vlasov alebo aj k podpore a oživeniu rastu zdravších, pevnejších vlasov. Výhodou ošetrenia obohatenou autonómnou plazmou – MeaPlasmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi a neaplikujú sa cudzorodé látky. Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma.

Ako prebieha ošetrenie vlasovým plazmaliftingom?
Pri procedúre Drakuloterapia, resp. Plazmalifting sa z vlastnej krvi počas odstredenia v centrifúge uvoľnia krvné doštičky (trombocyty, odtiaľ pochádza medzinárodné označenie PRP, platelet-rich-plasma), z nich následne rastové faktory, ktoré stimulujú po aplikácii fibroblasty (bunky pokožky). Krvné doštičky s rastovými faktormi následne drobnými mikrovpichmi apjikujeme do vlasovej pokožky.

Princíp ošetrenia vlasovým plazmaliftingom?

Stimuláciou vlastnými zárodočnými bunkami zlepšíme mikrocirkuláciu v okolí vlasových folikulov a ich bunkový metabolizmus, čím naštartujeme rast zdravých a pevných vlasov. Krvné doštičky spolu s rastovými faktormi „prelaďujú“ vlasové folikuly z fázy vypadávania do fázy rastu. Vlastná plazma súčasne zlepšuje lokálnu imunitu vlasovej pokožky, regeneruje ju, preto ju úspešne využívame aj k liečbe seborey.

V ktorých prípadoch používame vlasový plazmalifting?
• Liečba straty vlasov rôzneho pôvodu
• Zastavenie zvýšeného padania a naštartovanie rastu vlasov
• Zmeny na pokožke hlavy – zvýšené premastenie
• Poruchy štruktúry vlasov – rozštiepené, suché, jemné vlasy
• Problém s dorastaním vlasov

Pre koho nie je zákrok vhodný?

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy

Posilňuje vlasové folikuly

Vytvára silnejšie, zdravšie vlasy

Bráni vypadávaniu vlasov

Stimuluje rast vlasov

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox