Ošetrenie rúk

Omladenie a hydratácia

Ošetrenie rúk

Cenník

Masáž rúk (30min)  – 27 €

Masáž rúk (+30min)   – 15 €
ku kozmetickému ošetreniu

Hydratačné ošetrenie rúk39 €

Hydratačné ošetrenie rúk  – 25 €
ku kozmetickému ošetreniu

Anti age ošetrenie rúk55 €

Anti age ošetrenie rúk – 35 €
ku kozmetickému ošetreniu

Carbon peel chrbtov rúk   – 140 €

Mezoterapia chrbtov rúk65 €

Zábal rúk a chodidiel v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú, popraskanú pokožku.

Ako všetky ošetrenia tváre tak aj ošetrenia rúk upravujeme na mieru podľa aktuálnych potrieb pokožky. Ku každému kozmetickému ošetreniu si môžete dopriať ošetrenie rúk za zvýhodnenú cenu.

Masáž rúk

Doprajte Vašim rukám relax v podobe masáže rúk. Je vhodným spestrením každého kozmetického ošetrenia tváre, ale je vhodná aj ako samostatný úkon. Starostlivosť o ruky je často zanedbávaná alebo nedostatočná. Každý deň sú naše ruky vystavované vplyvom vonkajšieho prostredia a manuálnej záťaži. Prirodzená bariérová funkcia kože je narušená a pokožka rúk ostáva suchá, začervenaná a popraskaná. To vedie k zvýšenému riziku vzniku infekcie a predčasnému starnutiu pokožky rúk. Masáž rúk je veľmi príjemné ošetrenie. Jej prekrvujúce a uvoľňujúce účinky určite oceníte.

 Hydratačné ošetrenie rúk

Zahŕňa prípravný stimulačný peeling, relaxačnú masáž s výživnou maskou a záverečný zábal. Ošetrenie odporúčame ak máte pocit unavených, dehydrovaných, namáhaných rúk so známkami starnutia.

Anti age ošetrenie rúk

Ošetrenie je vhodné pre všetky fázy starnutia pokožky, od začínajúcich vrások a nerovností až po pokročilý anti aging. Intenzitu ošetrenia upravujeme podľa štruktúry a poškodenia pokožky. Ošetrenie zahŕňa prípravný stimulačný peeling, aplikáciu kolagénového boosteru pre zhutnenie a aktiváciu tvorby kolagénu a elastínu a celkové skvalitnenie pokožky. Prístrojová stimulácia sa vyberá podľa potreby elektroporácia, nanoneedling, mesobiloft, rádiofrekvencia.

 Carbon peel

Je laserový peeling určený pre všetkých, ktorý chcú vylepšiť, či zachovať dokonale hladkú pokožku. Zjemniť pigmentácie, rozžiariť alebo vypnúť  jemné vrásky. Po ošetrení pôsobí ošetrovaná oblasť mladistvo a zdravo, je viditeľne hladšia a žiari.

Ako ošetrenie prebieha?

Pred ošetrením sa na kožu nanesie tenká vrstva karbónového krému, na ktorú následne pôsobíme laserovou energiou. V súčinnosti laserového lúča a karbónového krému dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek. Benefitom ošetrenia je prehriatie hlbších vrstiev kože, čo vedie k prirodzenej stimulácii kolagénových vlákien a naštartovaniu omladzovacích procesov v koži. Karbónová vrstva, ktorá počas procedúry absorbuje teplo tak zabezpečuje nielen prehriatie, ale aj kontrolovaný peeling, bez akejkoľvek následnej chemickej reakcie, či potreby rekonvalescencie.

Výsledok je viditeľný okamžite. Pokožka bude pôsobiť mladistvo, viditeľne hladšie, zdravo a žiarivo. Ošetrenie nie je bolestivé. Počas ošetrenia pociťujete len pocit mierneho prehrievania kože, prípadne jemného štipkania.

 Mezoterapia chrbtov rúk

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Jej podstata spočíva v aplikácii dermatoceutických prípravkov špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami.

Prístroj bol vyvinutý na efektívnejšiu a bezpečnejšiu penetráciu účinných látok šetrnejším, presnejším, intenzívnejším a maximálne hygienickým spôsobom.Ošetrenie odporúčame pre celkové omladenie pokožky rúk, hydratáciu a revitalizáciu, odstraňovanie nerovností, obnovenie elasticity, stimuláciu obnovy buniek, zlepšenie hustoty a jasu pokožky.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox