VITAL INJECTOR

rejuvenizácia pleti

VITAL INJECTOR

Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie aktívnych látok do požadovanej hĺbky. Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovaným aktívnym látkam dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekoltu, okolie očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá. Efekt je prirodzený a dlhodobý!

Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorý zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. "Aktívnej prevencií" pred tvorbou vrások, stratou pružnosti a elasticity pokožky

Výhody ošetrenia

 • omladenie tváre, krku, dekoltu, okolia očí, rúk
 • hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky
 • zlepšenie štruktúry pokožky
 • vyhladzovanie pokožky jemne a prirodzene zvnútra
 • jemnejšia, hladšia a žiarivejšia pokožka
 • oživenie a celkove zlepšenie kvality pleti
 • rozjasnenie a eliminovanie vrások

Priebeh ošetrenia

Pred zákrokom aplikujeme krém na znecitlivenie pleti. Počas ošetrenia sa hlavica prístroja prikladá na kožu a tú pod tlakom nasaje. Následne z hlavice prístroja vystrelí päť ihličiek, ktoré vmiešajú do cielenej ošetrovanej kožnej plochy kyselinu hyalurónovú s pridanými aktívnymi látkami podľa typu a potreby pleti. Táto metóda umožňuje dokonalú celoplošnú hydratáciu, nakoľko sú aktívne látky úplne rovnomerne rozložené. Efekt po zákroku je okamžitý. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín.

Pleť sa dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminujú sa jemné vrásky, pokožka je pružná a prežiarená. Ošetrenie pomocou VITAL INJECTOR obnovuje hydratáciu Vašej pleti a zlepšuje jej pružnosť a štruktúru. Vďaka tomu je pokožka jemnejšia, hladšia a žiarivejšia. Je to zákrok, v priebehu ktorého je jemne a prirodzene vyhladzovaná koža zvnútra.

Doba zotavenia

Po ošetrení nie je potrebná žiadna doba rekonvalescencie, pokožka je na ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť make-up. Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka. 

Ošetrenie sa nesmie vykonávať pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia.

Cenník

 • Vital injector tvár
  139 €
 • Vital injector tváre a krku
  149 €
 • Vital injector tváre a krku a dekoltu
  169 €

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.