Redukcia jaziev a strií

Injekčná aplikácia enzýmov

Cenník

Redukcia jaziev a strií –  od 149 €
Cena je upresnená pri konzultácii podľa množstva potrebného materiálu

Špeciálne injekčné ošetrenie rezistentných fibróznych procesov, ako sú všetky typy jaziev, strií a postchirurgická fibróza.  Collagenase Col G / H PB220, Lipase PB500, Lyase LYA PB72K  sú enzýmy neživočíšneho pôvodu, čím je produkt jedinečný.  Degraduje a eliminuje amorfné, dezorganizované a dysfunkčné kolagénové vlákna prítomné v dermis fibrotického a jazvového tkaniva.  Zničí kolagénové steny prítomné vo fibrotických uzlíkoch charakteristických pre edemato-fibrosklerotickú panikulopatiu.

Kedy je najvhodnejší čas na zákrok?

V prípade korekcie jaziev nie je vek ohraničený. Pred zákrokom je nutná konzultácia s lekárom, kde sa rozhodne o spôsobe korekcie jazvy.

Ošetrenie je indikované pri:

Liečba a prevencia pooperačnej fibrózy
Hypertrofické, atrofické a keloidné jazvy
Jazvy po akné
Integrácia kožných štepov u pacientov s popáleninami
Strie

Priebeh ošetrenia

Látka sa aplikuje injekčne priamo do ošetrovanej oblasti. Zákrok sa vykonáva bez potreby anestézie, trvá cca 30min. Je potrebné zákrok opakovať 2-4krát, podľa individuálnych potrieb v 6-8 týždňových intervaloch. Pri vstupnej konzultácii pred zákrokom Vám bude upresnený počet opakovaní podľa rozsahu problému, ktorý sa ide riešiť. Tak isto sa zhodnotí ešte pred ošetrením množstvo potrebného materiálu na Váš daný problém a bude odkonzultovaná cena ešte pred ošetrením. Ošetrované miesto je po zákroku mierne opuchnuté a začervenané, pacient môže pociťovať pálenie alebo svrbenie, tieto prejavy však najneskôr do 3 dní po aplikácii vymiznú.

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox