Výplň očného okolia

Hydratácia a vyplnenie

Cenník

Výplň očného okolia200 €
Výplň vrások, Redukcia tmavých kruhov pod očami

Vekom dochádza k úbytku tkaniva, ktorý môžeme v estetickej medicíne doplniť alebo nahradiť kyselinou hyalurónovou alebo plasmagelom.  Na problémovú oblasť pod očami sa aplikuje “ špeciálne “ upravená kyselina hyalurónová do oblastí, kde dochádza k najväčšej tvorbe vrások a kde je najväčší úbytok vlastného tkaniva. Okrem toho, že molekula krásy a mladosti vyplňuje stratený objem a zvyšuje jas pokožky, dokonale ju aj hydratuje a omladzuje , čím pôsobí aj ako prevencia proti predčasnému starnutiu.

DERMALSTYLE  LIGHT

Zosieťovaná kyselina hyalurónová z Nemecka. Dermalstyle® Light kombinuje vysoko koncentrovanú kyselinu hyalurónovú s glycerínom. Umožňuje zvýšenie väzby vody, slúži na vybudovanie extracelulárnej matrix a optimalizuje bunkovú aktivitu (bio-revitalizáciu). Ošetrenie pomocou Dermalstyle® Light môže pokožke vrátiť časť jej pôvodnej sviežosti a vitality. Povrchová štruktúra sa stáva viditeľne jemnejšou, pevnejšou a žiarivejšou, zatiaľ čo vrásky sa súčasne vyhladzujú. Dermalstyle® Light je určený na injekciu do povrchového dermálneho tkaniva na zlepšenie tónu a pružnosti pokožky a ako výplňový materiál pre malé vrásky a tiež celková hydratácia pleti.
OBLASTI APLIKÁCIE:

Vranie vrásky
Vrásky nad hornou perou
Decolleté vrásky
Vrásky na zadnej strane ruky
Celková hydratácia

V dnešnej dobe stále rastúceho vekového priemeru populácie je mladistvo vyzerajúca pleť považovaná za ideál krásy. Vďaka výplniam Dermalstyle s obsahom kyseliny hyalúronovej poskytuje spoločnosť  W & O Medical Esthetics GmbH so sídlom v nemeckom Oberursel bezpečnú, minimálne invazívnu a vysoko kvalitnú možnosť obnoviť na dlhú dobu mladistvý a svieži vzhľad pokožky. Dermalstyle ponúka našim zákazníkom tri výplne najnovšej generácie v rôznych koncentráciách. Všetky sú v súlade so všetkými normami a smernicami o zdravotníckych prostriedkoch. Dermálna augmentácia pomocou kyseliny hyalúronovej, ako je tomu napríklad v prípade výplní Dermalstyle, sa stala jedným z najpopulárnejších estetických výkonov, ktoré sú k dispozícii pacientom, čo si želajú revitalizáciu tváre nechirurgickou cestou. Jednou z hlavných vlastností kyseliny hyalúronovej je jej schopnosť zadržiavať vodu, ktorá významne prispieva k zachovaniu mladistvého vzhľadu pokožky. Ale rovnako ako mnoho ďalších podstatných faktorov, aj množstvo kyseliny hyalúronovej v tele s každým rokom klesá. Účinky stárnutia, znečistenie prostredia, stresu, únavy a toxínov zanechávajú na pleti svoje stopy a tá časom stráca svoju pevnosť a elastickosť. S tým, ako naša pleť starne, dochádza k strate kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu z dermis. Postupom času tieto faktory prispievajú k vzniku  liniek, vrások a záhybov. Špecifické ošetrenie vrások pomocou výplní Dermalstyle vedie k viditeľnej, prirodzenej a dlhotrvajúcej revitalizácii pleti. Prírodná kyselina hyalurónová, ktorú obsahujú prípravky Dermalstyle, revitalizuje starnúcu pleť pomocou intenzívnej hydratácie,  dosahuje sa tak účinná kompenzácia nedostatku kyseliny hyalurónovej najmä v tvári, na dekolte a rukách. Prípravky Dermalstyle vracajú stratený objem tkanivám a vypĺňajú stredné a hlboké vrásky.

DERMASTYLE:

  • inovatívne technológie
  • veľmi dobrá znášanlivosť
  • 100% biokompatibilný
  • okamžite viditeľné omladzujúce účinky
  • dlhotrvajúci účinok
  • široké spektrum aplikácií pre rôzne estetické účely
  • podporuje elasticitu, pružnosť a mladistvý vzhľad pleti

Výplne Dermalstyle sa zvyčajne používajú na omladenie pokožky, na liečbu vrások a rýh v tvári a zlepšenie vzhľadu pier. Produkty Dermalstyle (Dermalstyle Regular, Forte, Smile, Light) patria vzhľadom k extrémne nízkej úrovni sieťujúceho činidla BDDE k najbezpečnejším dermálnym výplniam na trhu. Dermalstyle je číry, biologicky odbúrateľný gél neživočíšneho pôvodu, ktorý sa skladá z hypoalergénnej kyseliny hyalurónovej. Pred ošetrením ho netreba testovať na alergiu. Produkty Dermalstyle sú sterilné, vyskoelastické, číre, izotonické, biologicky odbúrateľné a homogenizované injekčné gélové implantáty. Sú to vysoko univerzálne produkty, ktoré poskytujú optimálne estetické výsledky a môžu byť použité pre maximálnu korekciu v mnohých rôznych oblastiach tváre, ako sú nosovo ústne ryhy (vrásky úsmevu), vertikálne vrásky okolo pier, „vrásky marionety“ (pri kútikoch úst) a “ fajčiarske vrásky „. Dermalstyle ponúka kompletný rad výrobkov pre vypĺňanie vrások. Skladá sa z troch produktov, ktoré obnovujú stratený objem tkanív tváre, zvýrazňujú a zväčšujú pery, vyrovnávajú kožné degresie a revitalizujú dermis. Unikátny inovatívny výrobný proces dodáva Dermalstyle výnimočnú viskozitu a elasticitu; prípravok sa homogénne integruje do kože pre hladký, prírodný a revitalizovaný vzhľad.

Produkty Dermalstyle sú vyrábané v súlade so štandardmi ISO 9001,
ISO 13485 a GMP (Good Manufacturing Practice) a európskou smernicou (93/42 / EHS) o zdravotníckych prostriedkoch. Toxikologické štúdie a skúšky biokompatibility boli vykonané v súlade s normou ISO 10993. Terapeutická bezpečnosť je našou najvyššou prioritou. Zložky použité pre Dermalstyle zaručujú stopercentnú bezpečnosť. Vďaka  inovatívnej technológii rad Dermalstyle spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a produkty Dermastyle sú úplne bezpečné. Produkty Dermalstyle patria k najbezpečnejším dermálnym výplniam na trhu vzhľadom na extrémne nízku úroveň sieťujúceho činidlá BDDE.

Dermalstyle je revolučný rad vysoko kvalitných výrobkov na báze kyseliny hyalúronovej, ktorá bola vyvinutá pre celkovú anti-agingovú liečbu. Pri používaní produktov Dermalstyle na vyplnenie vrások a pre mezoterapeutické ošetrenie máte záruku prirodzeného vzhľadu a okamžite viditeľného efektu.

Procedúry Dermalstyle sú vysoko účinné, bezpečné a dobre znášané!

Ak si nie ste istý výberom vhodného ošetrenia pre Váš typ pleti, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Stimuluje syntézu kolagénu

Udržuje pleť hydratovanú

Zvyšuje poddajnosť a pevnosť pleti

Má dlhotrvajúci účinok

Zaisťuje prirodzene mladistvý vzhľad

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox