Mikrodermabrázia telová

Nechirurgická metóda zbrusovania pleti

Cenník

Diamantová mikrodermabrázia celého tela48 €

Diamantová mikrodermabrázia a telový zábal65 €

Nechirurgická metóda zbrusovania pleti. Pri diamantovej mikrodermabrázii sa odstraňujú povrchové odumreté bunky pokožky použitím rôznych násadcov z diamantu. Pomocou vákua sa odstránia čiastočky pokožky odsaním tzv. „ povysávaním“ z povrchu. Táto metóda – hypoalergénna s Diamantmi, sa môže používať na rôzne ošetrenia tváre, dekoltu, rúk tela a očného okolia.

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo. Séria zákrokov môže viesť k redukcii jemných vrások, odstráneniu zhrubnutej pokožky a škvŕn spôsobených slnkom a tiež k redukcii výskytu pórov. Vaša koža bude vyzerať zdravšie, jemnejšie. Prakticky nie je potrebná žiadna doba na liečenie, môžete sa vrátiť do práce okamžite po zákroku.

Ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej zo 4 až 8 ošetrení v 10 až 14-dňových intervaloch. Na udržanie efektu sa doporučuje absolvovať dodatočné ošetrenie raz za štvrťrok. V deň ošetrenia je koža mierne začervenaná a podráždená. Doporučuje sa ošetrovať ju hydratačným krémom s UV filtrom. Počas absolvovania kúry je potrebné vyhnúť sa intenzívnemu slnečnému žiareniu a opaľovaniu sa v soláriu. Z tohto dôvodu je ideálne ju absolvovať v jesenných a v zimných mesiacoch.

Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu a hĺbkovo prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky

Mikrodermabrázia sa nekombinuje s mechanickým a chemickým peelingom. Výkon sa neodporúča pre osoby: s keloidnými (hrubými) jazvami, aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou a osobám užívajúcim lieky na zníženie zrážanlivosti krvi

Ideálne pri ošetrení jazvičiek, striách a pigmentových fľakoch

Výborné výsledky pri problematickej a mastnej pleti

Hĺbkový peeling

Ošetrenie akné a akné jazvičiek

Ošetrenie očných mimických vrások

Podtlaková masáž s okamžitým výsledkom

Mikrodermabrázia tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože

Odporúčané procedúry

Odporúčané procedúry pre dokonalú krásu a regeneráciu vašej pokožky.

Myofasciálna terapia

Lipolýza dvojitej brady

Jalubotox