DEPILÁCIA CUKROVOU PASTOU

zamatovo hebká pokožka

DEPILÁCIA CUKROVOU PASTOU

Cukrová depilácia Vychutnajte si pocit jemnej a hladkej pokožky niekoľko týždňov. Depilácia cukrovou pastou odstráni jemným spôsobom z Vašej pokožky chĺpky na niekoľko týždňov bez podráždenia pokožky. Pri depilácii cukrová pasta priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám a preto nespôsobuje poranenie pokožky. Cukrová pasta minimalizuje vznik začervenaných zapálených vriedkov.

Výhody depilácie cukrovou pastou

Cukrová pasta sa neaplikuje na pokožku horúca. Cukrová pasta sa aplikuje na pokožku o niečo málo teplejšia ako telesná teplota. Preto je depilácia veľmi príjemná, teplotou sa pokožka uvoľní a póry sa roztiahnu, čím sa chĺpky lepšie prichytia o pastu.

Dlhodobá depilácia cukrovou pastou Vám zaručí týždne trvajúcu hebkosť Vašej pokožky. Chĺpky sú depilované aj s korienkami, už nikdy nebudete mať pocit „husej kože“ , ako po holení žiletkou.

Najjemnejšia depilácia cukrovou pastou je najšetrnejší spôsob depilácie. Cukrová pasta nedráždi pokožku prítomnosťou chemických prísad, všetko čo pasta obsahuje je čisto prírodného pôvodu. Spôsob depilácie prebieha tak, aby bola sprevádzaná s čo najjemnejším pocitom nepohodlia. Takisto je minimalizované riziko vzniku začervenaných zapálených pupienkov. Pri depilácii cukrová pasta priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám a preto nehrozí poranenie pokožky.

Zamatovo hebká pokožka. Okrem toho, že pri použití cukrovej pasty dochádza k depilácii, sú tiež odstraňované odumreté kožné bunky a preto je depilácia sprevádzaná zároveň jemným peelingom pokožky. Prísada olivového oleja pokožku zvláčni.

Cukrová pasta je dobre rozpustná vo vode Pri depilácii cukrovou pastou sa nemusíte zaoberať neporiadkom, ktorý zostáva po depilácii voskom a inými metódami. Už sa Vám nestane, že depilačný vosk nepôjde zmyť z pokožky, ktorá sa bráni nešetrnému zaobchádzaniu začervenaním. Už sa Vám nestane, že zničíte oblečenie.Cukrová pasta je úplne rozpustná vo vode a akákoľvek malá nehoda môže byť veľmi ľahko napravená teplou vodou.

Priateľská voči životnému prostrediu. Zloženie cukrovej pasty je pre prírodné prostredie veľmi priaznivé, k čomu prispieva i rozpustnosť cukrovej pasty vo vode. Pri depilácii neprodukujete viac odpadu, ako je nutné. Odpad, ktorý pri depilácii vzniká je úplne rozložiteľný v prírode.

Cukrová pasta svojím zložením a technikou depilácie minimalizuje zarastanie chĺpkov.

Cenník

 • Depilácia cukrovou pastou - celé nohy
  45 €
 • Predkolenie
  25 €
 • Stehná
  29 €
 • Brazílska depilácia
  29 €
 • Brazílska bikiny
  21 €
 • Podpazušie
  18 €
 • Predlaktie
  20 €
 • Celé ruky
  26 €
 • Brucho
  9 €

  Pásik pod pupkom

 • Chrbát
  27 €

  horná časť chrbta

 • Chrbát
  35 €

  celý chrbát

 • Zadok
  18 €

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.