DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

nechirurgická metóda zbrusovania pleti

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

Nechirurgická metóda zbrusovania pleti. Pri diamantovej mikrodermabrázii sa odstraňujú povrchové odumreté bunky pokožky použitím rôznych násadcov z diamantu. Pomocou vákua sa odstránia čiastočky pokožky odsaním tzv. „ povysávaním“ z povrchu. Táto metóda - hypoalergénna s Diamantmi, sa môže používať na rôzne ošetrenia tváre, dekoltu, rúk tela a očného okolia.

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo. Séria zákrokov môže viesť k redukcii jemných vrások, odstráneniu zhrubnutej pokožky a škvŕn spôsobených slnkom a tiež k redukcii výskytu pórov. Vaša koža bude vyzerať zdravšie, jemnejšie. Prakticky nie je potrebná žiadna doba na liečenie, môžete sa vrátiť do práce okamžite po zákroku.

Ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej zo 4 až 8 ošetrení v 10 až 14-dňových intervaloch. Na udržanie efektu sa doporučuje absolvovať dodatočné ošetrenie raz za štvrťrok. V deň ošetrenia je koža mierne začervenaná a podráždená. Doporučuje sa ošetrovať ju hydratačným krémom s UV filtrom. Počas absolvovania kúry je potrebné vyhnúť sa intenzívnemu slnečnému žiareniu a opaľovaniu sa v soláriu. Z tohto dôvodu je ideálne ju absolvovať v jesenných a v zimných mesiacoch.

Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu a hĺbkovo prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky. Mikrodermabrázia podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože.

Ošetrenie sa neodporúča pre osoby: s keloidnými (hrubými) jazvami, aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou a osobám užívajúcim lieky na zníženie zrážanlivosti krvi.

Výsledky ošetrenia

 • zjemnenie jazvičiek, strií, rozšírených pórov

 • výborné výsledky pri problematickej a mastnej pleti

 • zjemnenie a posilnenie pleti

 • zjemnenie vrások očného okolia

 • podtlaková masáž s okamžitým výsledkom vypnutia pleti

Podľa potreby pleti Vám po osobnej konzultácii odporučíme aký postup ošetrenia bude pre Vašu pleť najprínosnejší. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Ošetrenie mikrodermabráziou podľa potreby kombinujeme s inými ošetreniami. Radi Vám poradíme pri bezplatnej konzultácii.

Cenník

 • Mikrodermabrázia
  22 €

  celá tvár - samostatne

 • Mikrodermabrázia
  5 €

  celá tvár - ku každému kozmetickému ošetreniu

 • Mikrodermabrázia
  27 €

  celá tvár a dekolt - samostatne

 • Mikrodermabrázia
  8 €

  celá tvár a dekolt - ku každému kozmetickému ošetreniu

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.