LASH LIFTING

zvodné mihalnice za pár minút

LASH LIFTING - LASH BOTOX

Túžite po zvodných, natočených mihalniciach, avšak, chcete sa vyhnúť umelým riasam a 3D mihalniciam, ktoré by vám vaše vlastné riasy mohli oslabiť až zničiť?

V tom prípade je táto metóda to pravé pre vás! Možno ste už o tejto metóde počuli, zaujímať vás určite bude aj výsledný efekt, ktorý stojí za to, posúďte samy! Trvalá na mihalnice je technika natočenia mihalníc, ktorou sa docieli zvodnejší a príťažlivejší vzhľad pri zachovaní prirodzeného efektu.

Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne troch mesiacov. Presne taká je životnosť jednotlivých rias a nemusíte sa báť ani ich oslabenia, či vypadávania. Nič také v prípade tejto metódy nehrozí. Trvalá je vhodná pre každý typ rias Ak vás už unavujú klieštiky na mihalnice a umelým trsom neholdujete, skúste trvalú. Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke aj na dlhé mihalnice.

Efekt jemného natočenia mihalníc oko krásne otvorí a zväčší. Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých aj krátkych riasach. Ako metóda funguje? Riasy sa natočia na špeciálne "mini natáčky," ktoré ich natočia a zvýraznia prirodzenú líniu mihalníc. Následne sa nanesie gél spoločne s neutralizačnou tekutinou, ktoré pôsobia niekoľko minút. Výsledný efekt vydrží dva až tri mesiace.

Starostlivosť o riasy

Riasy upravené týmto spôsobom sú dostatočne výrazné aj bez použitia špirály. Môžete ich však upravovať rovnako ako vaše prirodzené riasy alebo metódu kombinovať aj s farbením mihalníc a nalepovaním umelých rias pre ešte výraznejší, zhusťujúci efekt. Metóda trvalej na riasy sa teší veľkej obľube, bez pochýb s ňou vaše oči získajú množstvo komplimentov, ktoré každú ženu príjemne povzbudia.

Cenník

  • Lash lifting (lash botox)
    36 €
  • Lash lifting (lash botox)
    20 €

    Ku kozmetickému ošetreniu

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.