MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA

Spevnenie pokožky okolo očí

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre, je veľmi citlivá, ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Pokožka okolo očí je výrazne tenšia než na iných miestach tváre, je tu menej mazových žliaz a je preto najviac náchylná k tvorbe vrások. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu.

Mikromasáž očného okolia je špeciálne kombinovaná masáž, ktorá sa skladá z jemných hladivých kruhov, krúženia, poštipov a poklepov, ktoré na seba naväzujú a striedajú sa s miernym tlakom.

Pomocou tejto techniky dosiahneme

- spevnenie pokožky okolo očí

- zníženie prehĺbenia vrások

- relaxáciu a spevnenie namáhaného očného tkaniva

- Pôsobí proti opuchom a vačkom pod očami a proti únave očí.

- Pravidelným masírovaním sa pokožka premastí a tým sa oddiali jej stenšenie a vznik viditeľných známok starnutia.

- Zároveň sa posilňuje aj obočie, ktoré v určitom veku klesá.

- Tiež napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest.

- Podporuje obnovu buniek

- Zabraňuje strate vlhkosti pokožky.

- Zlepšuje vitalitu tkanív

Mikromasáž očného okolia odstraňuje opuchy v oblasti očného okolia spôsobené únavou, pracovnou preťaženosťou, napríklad práca s PC, psychickou záťažou, opakovanými stresmi, poruchami videnia, nenosenie okuliarov a pod. Mikromasáž očného okolia je komplexné ošetrenie prispôsobené potrebám očného okolia, schopné vrátiť pokožke všetky jej prirodzené obranné funkcie. Docielime ňou odplavovanie toxínov z očného okolia a tým zabránime tvorbe tmavých kruhov a očných vačkov.

Mikromasážou sa znižuje vnútroočný tlak, uvoľňuje sa napätie očných svalov a zlepšuje sa priechodnosť dutín. Koža okolo očí je veľmi tenká, má iba štvrtinu hrúbky než ostatná koža na tvári. Je tiež suchšia, nie je tu takmer žiadne podkožné tukové tkanivo a podporné svalstvo a je tu iba minimum mazových a potných žliaz. Napriek tomu sú na ňu kladené veľké nároky. Vonkajšie vplyvy, ako vietor a slnečné žiarenie na týchto partiách zanechávajú viditeľnejšie stopy. Navyše, s pribúdajúcimi rokmi koža okolo očí stráca svoju pružnosť – objavuje sa čím ďalej väčší počet vrások. Tiež stres, nedostatok spánku a nezdravý spôsob života sa rýchlo prejavia začervenanými očami, sčervenaním okrajov viečok a kruhmi pod očami. Ak sú viečka unavené a opuchnuté, poskytne podráždeným očiam dokonalú úľavu práve mikromasáž očného okolia. Masáž očného okolia stimuluje a zlepšuje krvný obeh, dobre okysličuje pleť, stimuluje pokožku, jednotlivé nervy a ich zakončenia, aktivuje väčší počet nervov, ovplyvňuje svalstvo, jeho spevnenie, prospieva očiam, uľavuje bolestiam hlavy a problémom dutín,súčasne uvoľňuje psychické napätie.

Cenník

  • Mikromasáž očného okolia
    27 €
  • Pri kombinácii s iným kozmetickým ošetrením
    10 €

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.