VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY

dokonalé líčenie na všetky príležitosti

VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY

Kombináciou kreativity, praktických poznatkov a trendov z oblasti líčenia zvýrazníme Vašu osobnosť. Samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo.

Pri líčení využívame kvalitné profesionálne pleťové a dekoratívne kozmetiky svetových značiek, aby sme zaručili kvalitu a dlhotrvácnosť vášho make upu.

Skutočným bonbónikom starostlivo ošetrenej pokožky je kvalitný mejkap. Je vecou vkusu každej z nás aké odtiene uprednostníme. Vizáž a zmena image je dielo profesionála. Podlieha trendom meniacim sa v priebehu roka. Líčenie jar / leto zosobňuje jemnosť, prirodzenosť, sviežosť pastelových farieb, ale aj farieb ako malinová, tyrkysová, marhuľová či bronzová. Líčenie jeseň / zima predstavuje silu, zmyselnosť a výraznosť vo farbách ako bordová, fialová či výrazné dymové líčenie. Vizáž a zmena image idú ruka v ruke s trendmi, preto sa Vám vždy snažíme priniesť to najaktuálnejšie.

Naše služby zahrňajú :

- denné líčenie

- večerné líčenie

- slávnostné

- plesové líčenie

- svadobné líčenie

- lepenie trsov

- zmena image + poradenstvo

Ak chcete zmeniť svoju vizáž, zverte sa do rúk našich skúsených odborníkov. Odporúčame Vám absolvovať komplexnú premenu spojenú s oddychom a relaxom. Pomôžte aj svojej pokožke zlepšit jej kvalitu, dodajte jej jas, zjemnite vrásky a vyčistite upchaté pory. Myslíme si, že len oddýchnutá a ošetrená pleť nechá vynikút dokonalému mejkapu.

 

Cenník

  • Denné líčenie
    25 €
  • Večerné a plesové líčenie
    40 €
  • Svadobné líčenie a skúška
    90 €

Ďalšie procedúry

Odporúčame

DEPILÁCIA VOSKOM

DEPILÁCIA VOSKOM

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

LIFTINGOVÁ MASÁŽ

TELOVÉ ZÁBALY

TELOVÉ ZÁBALY

MASÁŽE TUINA TERAPIA

MASÁŽE TUINA TERAPIA

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.