VLASOVÝ VITAL INJECTOR

aplikácia priamo k vlasovým korienkom

VLASOVÝ VITAL INJECTOR

Vital Injector  ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčasnosti.

V čom sa líši?

Ako jediný systém na trhu využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 5-tich mikroihličiek. Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Súčasne to znižuje výskyt hematómov. Donedávna neexistoval tak precízny systém umožňujúci plošnú aplikáciu vybraných aktívnych látok.

Prístroj Vital Injector  ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Konštrukcia aplikačnej pištole prístroja Vital Injector  umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.
Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

Rovnomerné rozdelenie účinnej látky

Keďže všetkých 9 ihiel sa po celú dobu ošetrenia nachádza v rovnakej vzdialenosti od seba, zariadenie dokáže presne zaznamenať informácie o počte nástrelov a vákuum zase umožní jednoznačne vidieť miesta pokrytia nástrelmi, preto dávky účinnej látky možno úplne rovnomerne rozptýliť na konkrétnej ošetrovanej ploche.

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

Do hrotu zariadenia Vital Injector  bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní nám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách bez obáv, že poškodíme hlbšie vrstvy a spôsobíme bolesť alebo krvácanie v danej oblasti. Pri aplikácii s Vital Injectorom používame výhradne medicínske materiály s vysokou účinnosťou.

Doba zotavenia

Po ošetrení nie je potrebná žiadna doba rekonvalescencie, pokožka je na ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné bežné fungovanie ( športovanie, umytie vlasovej pokožky). Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka. 

Ošetrenie sa nesmie vykonávať pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia.

Vital Injector Premium

Aplikujú sa intenzívnejšie aktívne látky, v súčasnosti najsilnejšie koncentrácie na svetovom trhu.

Cenník

 • Vlasový Vital injector
  70 €

  Pri kúpe 4. ošetrení 5. zadarmo

 • Vlasový Vital injector - Premium
  95 €

  Pri kúpe 4. ošetrení 5. zadarmo

 • LED terapia vlasov
  27 €

  samostatne

 • LED terapia vlasov
  8 €

  k inému ošetreniu

Ďalšie procedúry

Odporúčame

MYOFASCIÁLNA TERAPIA

MYOFASCIÁLNA TERAPIA

VAČKY A OPUCHY POD OČAMI

VAČKY A OPUCHY POD OČAMI

LIPOLÝZA DVOJITEJ BRADY

LIPOLÝZA DVOJITEJ BRADY

JALUBOTOX

JALUBOTOX

Sledujte nás

© Luvi Studio 2017–. Made by UMIO, designed with Rumburak. All rights Reserved.